Stěhování piana: Ty chvíle, kdy je talent na obtíž.

Už potřebujete do nového, ale pořád vás brzdí jedna velká těžkost. Ta myšlenka, kdy se vám vybaví, jak táhnete piano po schodech dolů, se zkřivenými zády. A co teprve nahoru. Na to radši ani nemyslet! Také v tyto těžké chvíle postupně proklínáte svou lásku k hudbě? Kéž byste jen s tím hraním nikdy nezačali. Pak byste to nemuseli řešit. Ale… Co když můžete v hraní pokračovat a stejně to neřešit? Dneska se podíváme, jak se pohodlně přesunout do nového i s pianem.

Není to tak jednoduché

Tak se přiznejte. Už jste v hlavě vymysleli tolik postupů, kterými by se dalo piano dostat ven z domu… ale nakonec jste přišli na to, že představa je poněkud snazší než realita. Ve své hlavě odneseme piano klidně na malíčku. Ale ve skutečnosti se jedná o velmi těžký kus nábytku, který ale není kusem nábytku. Piano je hudební nástroj, který nevhodnou manipulací můžete rozladit tak, že už ho ani mistr nenaladí. Jako správný fajnšmekr si prostě nepořídíte klávesy a dřevěné nohy. To by přece nebylo ono. Máte zkusit tedy kladku a spustit ho z okna? Nebo poprosit členy rodiny, či přátele?
Co když ale pianu ublížíte? Přece nechcete, aby bylo nakonec odřené, nebo vám nedej bože spadlo a někoho zranilo.

Půjdu a ty mi v tom nezabráníš!

Pokud jste už trochu zoufalí z vymýšlení převratných řešení – zpozorněte. Napadlo vás, že se vůbec nemusíte starat o to, jak piano odnesete, vynesete, odstěhujete nebo dopravíte? Tak teď se v klidu, zhluboka nadechněte. Vydechněte. A čtěte dál. Ať už bydlíte v jakémkoliv patře, klidně i v domě bez velkého nákladního výtahu. I když je to střešní apartmá. Nezoufejte. Vždycky se najde řešení, jak může stěhování piana dopadnout dobře. A my vám dokonce hned jedno řešení přinášíme. Nechte to na profících a objednejte si stěhovací firmu, která všechno zajistí za vás a ušetří vám nervy. A kde hledat? Třeba v Plzni na Domažlické třídě sídlí společnost Stěhujemezavas.cz a tady je stěhování piana pro chlapy denní chleba. Nevěříte? Přesvědčte se sami.

Zdroj obrázku: Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *