Gravastar Supernova, to je reproduktor, který je jako z jiného světa

Reproduktor nemusí být jen obyčejný kus elektroniky, ze kterého vychází zvuk. Může se jednat také o úchvatné umělecké dílo, které každého okamžitě ohromí. Pokud jste takové reproduktory ještě neviděli, je nejvyšší čas se seznámit se značkou Gravastar, která produkuje reproduktory, které vypadají jako roboti z jiného světa. Nedávno představila značka Gravastar nový model, který nese název Supernova a je skutečně úžasný ve všech směrech.

Co je v krabici

Uvnitř krabice najdete návod k použití, nabíječku USB-A na USB-C, pomocný kabel a rukojeť. Rukojeť je dodávána s příslušenstvím pro připevnění k reproduktoru. Vše v krabici je chráněno polystyrenem. Nabíječka a pomocný kabel jsou dostatečně dlouhé, takže reproduktor lze pohodlně používat.

Gravastar Supernova

Sci-fi atmosféra tohoto reproduktoru se liší od všech ostatních reproduktorů na trhu. Navíc se dodává ve dvou různých barvách, matné černé a bílé. Reproduktor je vyroben ze slitiny zinku, což mu dodává hmotnost a činí ho robustním. Díky kovovému plášti vypadá ještě více jako mimozemská vesmírná loď. Lucerna uprostřed má několik různých režimů. Uživatelé si mohou zvolit režim dynamického světla, který pomalu cyklicky prochází všemi osmi dostupnými barvami. Je zde režim jedné barvy, který z něj dělá jednu statickou barvu, nebo režim camping light, který napodobuje světlo táborového ohně.

Lucerna dodá každé místnosti příjemné okolní světlo. Pokud hledáte reproduktor, který vás ohromí, je to ten pravý. Možná si k němu vytvoříte emocionální pouto a budete ho chtít vzít, ať jste kdekoli. Tento reproduktor naplní každou místnost hudbou. Zvuk je čistý a basy budou dunět na každém stole, na který je postavíte.

Reproduktor je malý, ale výkonný. Poskytuje vysoce kvalitní zvuk bez ohledu na žánr, který se rozhodnete hrát. Hudba s více basy zní nejlépe a zdůrazňuje, co tento malý chlapík umí. Tento reproduktor vám umožní zažít každou část skladby. Zvuk je bohatý, jasný a ostrý.

Podle jejich webových stránek lze připojit dvě Supernovy, aby se zlepšil váš poslech a umocnil váš hudební zážitek. Baterie vydrží sedm hodin při použití na 60 % hlasitosti, ale plné nabití trvá tři hodiny. Pokud se obáváte, že reproduktoru dojde šťáva, vezměte si s sebou přenosnou nabíječku. Může to být nepohodlné, ale baterie vydrží tak dlouho, že ji pravděpodobně nebudete potřebovat.

To je vše, co můžete od reproduktoru chtít. Je robustní, zní skvěle a je přenosný. Navíc si svou jedinečnou estetikou získá spoustu komplimentů.

Foto: YT screenshot

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *