Flexispot Sit2Go: Židle navržená pro lidi se sedavým způsobem života

Většina lidí dnes žije sedavým způsobem života a má velký nedostatek pohybu. Neustálé sezení na židli je sice nezdravé, ale naštěstí existují židle, na kterých se můžete kdykoliv hýbat. Jednou z nich je židle Flexispot Sit2Go. Sedněte si, hýbejte se a dokončete svou práci. Připadá vám to jako nedosažitelný sen? Je čas si zmíněnou židli představit trochu blíže.

Spalování kalorií v sedě

Židle Sit2Go umožňuje uživateli spalovat kalorie navíc, zatímco se pohodlně sedí, a udržuje cirkulaci krve bez nepříjemného vedlejšího efektu hromadění krve v nohách – jako u psacích stolů ve stoje. Pokud jde o zdravotní přínos, uživatelé mohou očekávat zlepšený krevní oběh, lepší držení těla, extra spalování kalorií a možnost zlepšit výdrž pomocí šikovného (+/-) přepínače odporu, který odpovídá rotopedům zaměřeným na cvičení. Sit2Go je mobilní a není třeba jej zapojovat do zdi. Máte-li dřevěnou podlahu nebo něco podobného, jeho kolečka kloužou bez námahy a bez zvuku, aniž by zanechávaly škrábance.

Židle Flexispot

Jakmile se však uživatel posadí, židle se zablokuje na místě. Chcete-li sledovat čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, počítadlo kilometrů a otáčky umístěné v souladu s vašimi lýtky, stačí vložit dvě baterie AA. Výhrou je také síťovaná podložka. Umožňuje dostatečné proudění vzduchu, které pomáhá přirozenému chladicímu systému vašeho těla, když šlapete.

Polstrování židle je tak akorát. Po třech hodinách se uživatel bude stále cítit pohodlně. Židle je tichá – i při nejvyšším odporu. Křeslo je až příliš pohodlné. Je snadné se v křesle hrbit nebo se nechtěně vpíjet do opěradla, když se unavíte. Je tedy důležité mít pod kontrolou své držení těla – dbejte na to, aby byla vaše páteř rovná. To je důležité nejen pro tuto židli, ale pro každou kancelářskou židli.

Sit2Go má pneumatickou technologii. Nastavíte výšku zvednutím páky umístěné těsně pod sedadlem. Sit2Go se nejlépe hodí pro vyšší stoly, aby se pod nimi mohla pohodlně pohybovat kolena. Sit2Go není ale vhodná pro vyšší lidi, takže pokud máte dva metry, na židli se nebudete cítit pohodlně, pokud měříte kolem 1,80 m nebo méně, nebudete mít problém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *