Proč se vyplatí nákup repasovaného notebooku

Notebook je zařízení, bez něhož se neobejde velké množství zaměstnání. Pomalu, ale jistě si nachází své místo téměř v každé domácnosti. Při jeho výběru je potřeba vzít v potaz účel jeho používání. Ten je potřebný pro volbu správného výkonu a grafiky. Důležitá je také velikost úložiště nebo třeba kapacita baterie. Pamatovat musíte i na operační paměť.

Rádi byste pořídili svým dětem nebo sobě kvalitní notebook za přijatelnou cenu? Pokud zrovna nelpíte na nejnovějších technologických novinkách a spokojíte se s mírně používaným zařízeným, pak jsou ideální volbou repasované notebooky.

Co jsou repasované notebooky?

Repasované notebooky jsou použité notebooky a pocházejí z předváděcích akcí, ukončených leasingů nebo byly vráceny v zákonem stanovené lhůtě. Jedná se o modely vyšších produktových řad výrobců. Než jsou znovu uvedené do prodeje, procházejí náročným testováním, případně i náhradou vadných dílů. Poskytují 100% stav a funkčnost.

Jaké výhody repasované notebooky nabízejí?

Především je to kvalita za nižší cenu. Sleva oproti novým modelům je velmi výrazná a můžete za přijatelnou cenu získat notebook s velmi kvalitním výkonem.

I když to není notebook úplně nový, oproti bazarovému na něj získáte záruku 12 měsíců. Většina prodejců nabízí i možnost technické podpory, v případě potřeby. Také znáte jeho původ, což u bazarového kousku se mnohdy říci nedá.

Repasované notebooky disponují stejnými funkcemi, jaké mají notebooky úplně nové. Můžete si vybrat různé modelové řady, konfigurace a specifikace. Mají různě velkou paměť i kapacitu úložiště, takže budou uspokojeni i nároční uživatelé.

Jsou ideální volbou v případě, že potřebujete notebook pouze pro základní účely – práce s dokumenty, brouzdání po internetu, sledování videí, jako pomocníka dětem do školy. Mají možnost rozšíření některých parametrů – RAM nebo velikost disku.

U repasovaných notebooků můžete objevit i starší modely, které již na běžném trhu neseženete a které třeba hledáte kvůli kompatibilitě s nějakým zařízením či softwarem.

Proč si pořídit repasovaný notebook místo nového stolního počítače?

Potřebujete-li mobilní zařízení vhodné i pro cestování, pak si pořiďte repasovaný notebook. Můžete jej přibalit na cestu. Díky kvalitní baterii vám vydrží nabitý v provozu i několik hodin. Vzhledem k dostupné elektrické síti jej kdykoli a téměř kdekoli ihned zase nabijete.

Můžete s ním klidně pracovat třeba v kavárně. Vezměte si jej s sebou na obchodní schůzku, na níž můžete předvést předem připravenou prezentaci jakékoli služby či výrobku. Pokud ještě studujete, můžete jej s sebou nosit do školy a vždy máte po ruce potřebné dokumenty.

V neposlední řadě šetříte nákupem repasovaného notebooku životní prostředí. Pomáháte snižovat odpad a šetříte přírodní zdroje.

Zdroj fotografií: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *