Navrhněte si potisk na tričko s pomocí AI

Informacemi o stále dokonalejší umělé inteligenci se hemží celý internet. AI, jak se jí ve zkratce říká, nepoužívají pouze počítačoví experti. I obyčejný smrtelník dokáže využít její kouzlo. Třeba při navrhování vlastního vzoru na tričko.

AI naprosto mění pravidla online světa 

Artificial Intelligence, to je oficiální název pro umělou inteligenci. Ta je prezentována jako stroj, který dokáže napodobit lidskou činnost. A to v mnoha ohledech. Doba jde raketovým tempem kupředu. A tak se v oblasti informatiky od chytrých televizí či telefonů přesouváme na daleko vyšší úroveň. A sice k robotickému řešení života kolem nás, který, kdo ví, možná jednou dokáže nahradit člověka naprosto ve všem. 

Technologie budoucnosti, jak se AI přezdívá v dnešní době zvládá opravdu mnohé. Napodobení lidských schopností se nejvíce projevuje v oblasti učení, plánování, kreativity či uvažování. Umělá inteligence oproti dřívějším technologiím zvládá na základě vlastních sensorů a kamer sbírat vlastní data a následně je zpracovávat. Díky tomu lze okamžitě reagovat na změny, kterým přizpůsobuje své chování.

AI používají experti i obyčejní smrtelníci 

Spousta lidí si dříve myslela, že je umělá inteligence prezentována pouze roboty. Typů AI je ale daleko více. Patří mezi ně například drony, různé softwary pro analýzy obrazu, virtuální asistenti, autonomní auta nebo systémy pro rozpoznávání řeči a obličeje.

AI nakreslí obrázek i navrhne potisk vašeho trička

Aniž byste byli technologickými nadšenci či odborníky, můžete i vy AI využít. Nejeden člověk ji používá k úpravě textů, generování obrázků či vyhledávání informací. Aniž byste byli kreativními osobami, umělá inteligence vám pomůže vytvořit obrázky či vnuknout originální nápad. Snadno si tak díky ní navrhnete potisk na tričko.

Potisk triček již není doménou pouze lidí, kteří milují umění a mají cit pro detail. S umělou inteligencí tuto činnost zvládne opravdu každý. Díky tomu budete moct nosit tričko, které jen tak někdo nemá. Tohoto originálního nápadu využívají nejenom jednotlivci či malé skupiny přátel.

Hojně se začíná rozšiřovat i mezi zaměstnavatele středních a velkých podniků. Samotné navrhování i následná výroba jsou přitom velmi rychlé a jednoduché.

5 kroků a máte doma originální tričko 

Celý proces vytvoření vlastního loga a výběru trička vám zabere pouhých pár minut. K tomu, aby vám až domů přišlo tričko s originálním potiskem je zapotřebí pět základních kroků. Na začátku je důležitý výběr střihu, barvy a materiálu trička. 

Následuje vytvoření potisku, se kterým pomůže umělá inteligence. Pak už jen stačí zadat velikosti a počet kusů a můžete čekat na objednávku. Navrhnutí vlastního trička od A do Z zvládne opravdu každý. Bez ohledu na to, jak moc jste uměleckou duší, se za vaším tričkem bude každý otáčet. 

Navrhnout vlastní potisk pomocí AI si můžete vyzkoušet na stránkách – Vytvorsipotisk.cz.

Zdroj fotografií: pixabay.com, vytvorsipotisk.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *