Problém s iPhonem? Najděte správný servis

servis iPhone

Pokud se podíváme na popularitu mobilních telefonů, drží se na předních místech známý model Apple iPhone. Také ho máte? I když jde o stroj kvalitní, někdy se může vyskytnout porucha. Její opravu svěřte kvalitnímu servisu. Jak poznat ten pravý?

Záruční, nebo pozáruční oprava?

Toto je první věc, kterou je třeba při výběru zohlednit. Jsou servisy, co umí obojí. Když se objeví poruchy iPhone, nemusíte se obávat na zvolenou pobočku vyrazit. Pokud máte telefon ještě v záruce, vezměte samozřejmě s tím spojené dokumenty. Jedině tak bude oprava uznána a provedena zdarma – včetně použitých dílů.

Chtějte originalitu

Jedná se o zásah, který vyžaduje výměnu konkrétního dílu? Pokud ano, dejte pozor na díly, které dostanete. Správné opravy iPhone jsou realizovány výhradně za využití originálních dílů – přímo od výrobce. Jakékoliv šedé distribuce mohou přinášet budoucí problémy.

Zvládne i váš model?

Počet existujících modelů je velký. Vše začalo variantou iPhone 2G a poslední novinkou je model iPhone X. Při výběru servisu myslete na to, aby byla oprava iPhone vůbec provedena. Dobrý servis nemá problém zvládnout uvést do pořádku širokou škálu různých modelů, včetně těch nejnovějších, jako je:

  • iPhone X,
  • iPhone 8 Plus,
  • iPhone 8.

Zajímejte se o dostupnost servisu

Málokdo chce s rozbitým mobilem cestovat přes půl republiky, nebo ho dokonce někam posílat. Tomu přizpůsobte své hledání. Pokud bydlíte v hlavním městě, měl by vás zajímat servis iPhone Praha. V naší metropoli najdete několik možností. Ty doporučujeme filtrovat podle výše zmíněných parametrů. Hledáte kvalitu? Zkuste iDirection.cz.

Roli hraje i rychlost opravy

Ty nejlepší servisy umí vše zvládnout dokonce i do 24 hodin od doby, kdy váš telefon přijmou do opravy. Jeden den sepíšete protokol a předáte telefon. Druhý den si vyzvedáváte opravený a opět dokonale funkční kus. Tuto rychlost doporučujeme brát jako standard.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *