Jaké jsou výhody elektrického vysokozdvižného vozíku?

V hale nebo ve skladu, všude tam se pracovníci neobejdou bez vysokozdvižného vozíku. Je to zásadní pomocník v situaci, kdy je třeba něco převést, odvést, naložit, vyzdvihnout nebo posunout. Existuje mnoho typů vzv, ale který je ten nejlepší? V současnosti se dá říct, že elektrický vysokozdvižný vozík bude stěží hledat konkurenci.

V čem elektrické vozíky vynikají?

Jednou z hlavních výhod je samozřejmě ochrana zdraví zaměstnanců, ale také životního prostředí. Kromě toho ale elektrický vzv nijak nezaostává ani v síle nebo výkonu a takřka ve všech ohledech je zcela srovnatelný s klasickými dieselovými vozíky.

Bezpečnost i spolehlivost

Elektrické vysokozdvižné vozíky jsou velmi výhodné i díky tomu, že výrazně snižují hlučnost, ale také nežádoucí emise škodlivých plynů. Tichý provoz zajišťuje bezpečné a příjemné prostředí pro zaměstnance, s čímž souvisí také vysoká provozní bezpečnost. Moderní ovládací systém maximálně zjednodušuje práci a orientaci ve funkcích a možnostech ovládání. Intuitivní ovládání a nízké náklady na provoz jistě ocení nejen zaměstnanci, ale také každý zaměstnavatel.

Výhody jasně a přehledně

Pokud stále váháte, možná vás přesvědčí tyto důvody:

  • spolehlivost
  • nízká hlučnost
  • nízké provozní náklady
  • nulové emise

Elektrické vysokozdvižné vozíky jsou už v současnosti i cenově výhodné. Oproti dieselovým jsou asi o 10 % dražší, ale tato investice se velmi rychle vrátí s ohledem na ušetřené pohonné hmoty.

Ti nejlepší z nejlepších

Velmi oblíbený je model vysokozdvižného vozíku značky STILL RX 20, který ve své kategorii skutečně nemá konkurenci. Vyhovuje všem potřebným testům, a i po stránce uživatelské je hodnocen velmi pozitivně. Podobně skvělé hodnocení má i retrak a další vozíky z nabídky elektrických modelů. Výhodou také je, že snadno můžete pořídit použité vozíky za nízké ceny, které vám umožní vyzkoušet si výhody elektrického provozu na vlastní kůži a přesvědčit se jeho výhodách.

Zdroj náhledového obrázku: Still

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *