LGear 3-in-1, to je nabíjecí stanice pro milovníky koček

Nabíjecí stanice mají nejrůznější podoby. Pokud máte rádi kočky, zajisté vás potěší nabíjecí stanice LGear 3-in-1 Lightning Charging Dock, vypadá totiž jako kočičí strom. Tato stanice je velmi vzhledná a umožní vám nabíjet hned několik zařízení najednou.

Specifikace nabíjecího doku

Můžete s ním nabíjet telefon, chytré hodinky a třeba vaše sluchátka. Na zadní straně základny je vybaven dvěma porty USB-C pro nabíjecí vstup a výstup. Můžete s ním nabíjet přístroje od Applu. Podporuje všechny modely Apple Watch, iPhone 12 a novější a AirPods, které lze nabíjet bezdrátově. To zahrnuje obě generace AirPods Pro, druhou a třetí generaci AirPods a AirPods první generace s pouzdrem pro bezdrátové nabíjení. Prostor určený pro AirPods je kompatibilní s téměř jakýmkoli zařízením, které používá bezdrátové nabíjení Qi a zahrnuje náš iPhone 14 , který jsme použili během testování.

Nabíjecí dok

Magnetická nabíječka podporuje rychlé nabíjení až 15W pomocí toho, co společnost nazývá „Lightning-Charge Technology“. Funguje s kompatibilními pouzdry MagSafe.

Konstrukce

Nabíjecí stanice se dodává ve dvou částech – kulaté plastové základně, která obsahuje nabíječku Qi, a části, které snadno přišroubujete k základně. Přestože část, která se připevňuje k základně, vypadá jako dřevo, je také vyrobena z plastu, takže produkt působí trochu levně. Umělá dřevěná část má však na zadní straně viditelné šrouby, které mohou některé části zpřístupnit k opravě znalými lidmi. Na první pohled ovšem nikdo nepozná, že nejde o skutečné dřevo a v interiéru vypadá tato stanice velmi vzhledně. Můžete ji umístit třeba poblíž skutečného kočičího stromu, jen dejte pozor, aby vám tuto stanici váš kočičák neshodil.

Obrázky: YT screenshoty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *