Získejte až 100 000$ od Microsoftu

Microsoft nyní nabízí snadný způsob, jak si přijít na opravdu slušné peníze. Můžete získat až 100 000$, stačí k tomu opravdu málo.

Redmondská firma vyhlásila a zavedla nový odměňovací systém s názvem Mitigation Bypass Bounty, který uživatelům nabízí jednoduchý způsob, jak přijít až k necelým dvěma milionům korun. Jediné, co pro to musíte udělat, je nalézt v nové verzi Windows – 8.1 – bezpečnostní chybu. Microsoft moc dobře ví, co dělá. Pomocí odměňování uživatelů se snaží dosáhnout vyšší zabezpečenosti nově vydaného operačního systému, která však nikdy nebude úplně stoprocentní. Oddělený odměňovací systém s názvem BlueHat Bonus for Defense za odhalení chyby nabídne ještě dalších 50 000$ (zhruba 980 000 Kč).

Pokud nepočítáme operační systém Windows jako celek, bude možné nalézt chyby i v internetovém prohlížeči Internet Explorer 11. Zde Microsoft slibuje za odhalení kritické chyby, která bude narušovat běh programu, odměnu ve výši až 11 000$ (zhruba 215 000 Kč).

Chyby lze hledat již od 26. června. Systémy Mitigation Bypass Bounty a BlueHat Bonus for Defense nejsou časově omezeny, zatímco chyby v Internetu Explorer budete muset najít, pokud chcete obdržet slíbenou odměnu, do 26. července, tedy měsíc od vyhlášení. Více informací lze najít na oficiálním webu Microsoftu.

1 Komentář

  1. Sebastian Hamet

    No, řekl bych, že za chvíli bude spousta lidí bohatejch 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *