Zapomeňte na powerbanku, nabíjecí stanice EcoFlow Delta 2 udrží v chodu i vaší domácnost

EcoFlow DELTA 2

V současné době si jen málokdo dokáže představit, že je delší dobu bez elektřiny. Někteří lidé si pořizují powerbanky, ty dkáže skvěle nabít telefon nebo třeba tablet. Co ale dělat, když potřebujete pohánět lednici, mikrovlnnou troubu nebo jiné spotřebiče? Pokud jste často bez elektřiny, kempujete nebo se bojíte výpadků, nabízí se vám pkročilá nabíjecí stanice EcoFlow DELTA 2, kterou snadno pořídíte i v Čechách.

Zajímavé parametry

Přenosné nabíjecí stanice střední velikosti jsou hojné, ale EcoFlow Delta 2 vyniká špičkovým rychlým nabíjením, vysokou kapacitou a 15 napájecími porty. EcoFlow Delta 2 je středně velká elektrárna postavená s ohledem na téměř všechny energetické potřeby. Dokáže nabít telefon až stokrát nebo udržet chladničku v chodu 14 hodin, ale váží přibližně stejně jako krabice s kočkolitem.

EcoFlow DELTA 2

Přenosné stanice jsou skvělé pro cokoli, od výletů do kempu po výpadky elektřiny, ale co je nejdůležitější, mohou být vstupní branou k energetické nezávislosti. Tyto velké baterie mohou poskytnout klid v nouzi, takže se do nich vyplatí investovat. Co dělá EcoFlow Delta 2 zajímavým, je , že může poskytnout větší výkon v menším a lehčím balení než konkurenti za cenu, která vás nezruinuje.

Porty a displej

Velký LED displej je umístěn na přední straně a zobrazuje stav baterie, zbývající hodiny provozu a rychlost nabíjení/vybíjení. Kolem okraje displeje je umístěna řada ikon, které se rozsvítí při provádění určitých operací. Kontrolka například ukáže, zda běží ventilátory nebo jsou zapnuté 12V AC porty. Pod displejem je řada USB portů. K dispozici jsou čtyři porty USB-A, z nichž dva podporují 18W rychlé nabíjení a dva porty USB-C s výkonem 100W. Na zadní straně je sada portů za dvířky — ty slouží pro nabíjení vstupu z 12V zásuvek, nabíjení auta nebo solárních panelů. Pro napájení zařízení jsou čtyři dvoukolíkové zástrčky a dvě tříkolíkové zástrčky.

Ve spodní části je port pro nabíječku do auta a dva porty DC5521. DC porty se používají s věcmi, jako jsou průmyslová svítidla. Na jedné straně baterie je další port, který se používá pouze při připojení rozšíření baterie, které nabízí EcoFlow. To je výhoda systému EcoFlow, protože uživatelé mají možnost po zakoupení své baterie přidat další kapacitu. Každá sada zásuvek má vypínač, který ovládá, zda je do nich přiváděna energie. Porty USB a DC zásuvky se po zapnutí nikdy nevypnou, ale AC zásuvky mají 12hodinové automatické vypnutí, pokud není připojena žádná zátěž.

AC vstup nabíjí až 1200W. Solární nabíjení má maximální příkon 500W. Nabíjení auta je k dispozici v sazbách 12V nebo 24V při 8A. AC zásuvky mohou mít celkový výkon 1800W a celkový výkon vyskočí na 2200W po přidání portů USB. Pokud je však každá zásuvka napájena pouze z baterie, baterie se vybije již za půl hodiny. EcoFlow Delta 2 lze použít jako přenosnou stanici a nouzový zdroj energie. Existuje tedy mnoho případů použití, kdy se tato elektrárna může hodit. Elektrárna se nejlépe používá v nouzových situacích, jako jsou výpadky proudu. Pokud dojde k výpadku proudu ve vašem domě, EcoFlow Delta 2 dokáže udržet chladničku v provozu přibližně 7 až 14 hodin, v závislosti na příkonu.

EcoFlow DELTA 2

Rychlé nabíjení

To, čím EcoFlow skutečně vyniká ve srovnání s jinými stanicemi, je neuvěřitelně rychlá doba nabíjení. Při použití režimu nabíjení X-Stream AC se dokáže nabít z 0 % na 80 % za pouhých 50 minut. Jiné baterie této kapacity se mohou nabíjet několik hodin. Solární nabíjení může při připojení k 500W panelům trvat asi tři hodiny. Nabíjení auta se liší v závislosti na výkonu vozidla, ale je to nejméně efektivní možnost. EcoFlow Delta 2 může poskytnout výkon 1800 W pro 15 připojených zařízení. Kromě nouzového použití má EcoFlow Delta 2 spoustu funkcí a případů použití, díky kterým se vyplatí ji mít. Nejen, že je tato baterie lehčí než konkurence, ale také se rychleji nabíjí a nabízí větší kapacitu za méně peněz.

Obrázky: EcoFlow

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *