Zapomeňte na běžné respirátory, nová maska Razer Zephyr Pro má funkci hlasového zesilovače

Maska Zephyr

Pokud nemáte hluboko do kapsy, nemusíte si kupovat jen levné respirátory, ale můžete sáhnout po těch nejlepších na trhu, třeba po maskách Zephyr. Razer plánuje prodávat svou novou masku Zephyr Pro, která byla oznámena na CES 2022. I když vypadá prakticky identicky jako Zephyr, má dvě mřížky reproduktorů, které lemují její spodní vyměnitelný filtr. Jeden ze vstupů s Chroma RGB také obsahuje nové tlačítko, které může zapnout nebo vypnout zesílení hlasu. Razer říká, že tato funkce může vydávat váš hlas při 60 decibelech na vzdálenost jednoho metru.

Drahá záležitost

Zephyr Pro bude stát 149,99 $, tedy v přepočtu přes 3 tisíce korun. Na trh bude maska uvedena někdy v roce 2022. Hlasový zesilovač byl funkcí, kterou Razer původně zamýšlel zahrnout do masky Zephyr na CES 2021, kdy byla označována jako Project Hazel. Jakmile však přeskočil z konceptu na skutečný produkt, Razer jej odstranil kvůli hmotnosti a obavám z baterie. Přesto Razer říká, že Zephyr Pro může mít podobnou hmotnost a výdrž baterie jako běžný Zephyr.

Maska Zephyr

Razer řekl, že se svými předprodukčními jednotkami Zephyr Pro cílí na stejnou hmotnost 206,1 gramů jako Zephyr. Aby toho bylo dosaženo, Will Powers, vedoucí PR společnosti Razer v USA, říká, že „snížení hmotnosti způsobené laserovým frézováním mřížek reproduktorů by mělo téměř zrušit přídavek hmotnosti mikrofonu a reproduktorů pro zesílení hlasu“. Pokud jde o výdrž baterie, Razer říká, že usiluje o stejnou pěti až šestihodinovou výdrž baterie jako u originálu se zapnutými ventilátory, ale pouze pokud si zvyknete zapínat funkci hlasového zesilovače, když konverzujete, pak to vypněte, až nebudete mluvit.

Maska Zephyr

Mohlo by se zdát, že Razer si zaslouží uznání za to, že dosáhl toho, co před rokem nepovažoval za možné. Ale nebudu se zde snažit skrývat své zklamání. Razer, stejně jako mnoho společností, má tendenci navazovat na své standardní produkty verzí „Pro“, která má více funkcí a vyšší cenu. Vydat se touto cestou je omluvitelné a u spotřebních produktů téměř očekávané, ale je to špatný krok pro masku, kterou si lidé mohou koupit, aby se během pandemie cítili o něco bezpečněji.

Jedná se o luxusní záležitost pro skutečné geeky, kteří chtějí být dokonale chráněni a chtějí ohromit své okolí něčím výjimečným.

Zdroj obrázků: Razer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *