Zablokujte si zprávy o královském dítěti

Zpráva o prvorozeném synovi britské vévodkyně z Cambridge a prince Williama obletěla celý svět. Ne všechny ale tato událost musí zajímat. Máme řešení.

Od včerejšího dne, kdy se páru narodil syn, můžeme na sociálních vidět oslavné příspěvky a fotografie od mnohých lidí s tolika vykřičníky, že je to až trochu nepochopitelné. Vykřičníky zde mají zřejmě přidat na důležitosti, ve finále ale spíš otravují ty, jež narození potomka ani trochu nevzrušuje. Přesně pro ně máme několik tipů, jak davovému šílenství zabránit. Konečně můžete učinit přítrž zprávám o dítěti na Facebooku i Twitteru.

Plugin Unbaby.Me

Prvním řešením je instalace pluginu Unbaby.Me pro prohlížeč Chrome. Rozšíření bylo sice vyvinuto pro skrytí jakýchkoli fotek jakéhokoli dítěte, avšak i když se jedná o královské dítě, nemělo by být natolik odlišné od ostatních, aby jej plugin nedokázal skrýt. Po jednoduché instalaci pouze zadáte klíčová slova, která budou sloužit jako filtr pro blokaci. Zde se doporučují používat zejména tato klíčová slova – „royal baby“, „it’s a boy“, „royal baby boy“. A samozřejmě verze s hashtagy – „#royalbaby“, „#itsaboy“, „royalbabyboy“. Doporučujeme poté, co bude zveřejněno jméno dítěte, přidat i to. Rozšíření funguje pouze na sociálních sítích Facebook a Twitter a při nalezení shody s nastavenými klíčovými slovy nahradí fotku nebo příspěvek o dítěti například fotkou kočky, psa, pláže a dalších poskytovaných obrázků.

Pokud používáte místo webového Twitteru aplikaci TweetDeck, ta má implicitně zahrnutou možnost filtrování obsahu. Na vaší časové ose klikněte na šipku v pravém horním rohu, následně rozklikněte položku „Content“, kde se vám zobrazí i možnost „excluding“, kam stačí napsat uvedené návrhy, popřípadě můžete přidat i nějaké vlastní.

Úplně poslední a poněkud staromódní technikou je prosté zavření očí. Výhoda této techniky spočívá zejména v opravdu širokém spektru použitelnosti. Technika tedy není striktně vztažena pouze na Facebook a Twitter a je zaručeno, že bude fungovat i na jiných webech.

Doufáme, že jsme skupině, již nezajímají informace o narozeném dědici trůnu, trochu pomohli a vybere si to nejlepší možné řešení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *