Vyplatí se investovat do Samsung Galaxy Buds?

Samsung Galaxy Buds

Hledáte ideální sluchátka pro kvalitní poslech hudby? Občas se vyplatí investovat do modelu, který je dražší než jen několik stovek korun. Pokud máte telefon Samsung nebo jiný telefon se systémem Android, sluchátka Galaxy Buds nabízejí snadné připojení, pohodlné nošení a příjemný basový zvuk. Pokud tak neučiníte, můžete přijít o některé skvělé doplňkové funkce, které nabízí aplikace Samsung Galaxy wearables.

Atraktivní volba za atraktivní cenu

Samsung Galaxy Buds jsou jen jedním z mnoha modelů, které se snažily svrhnout monopol Apple AirPods na trhu bezdrátových sluchátek. Spolu s jejich nástupci, Samsung Galaxy Buds Plus, Samsung Galaxy Buds Live a Samsung Galaxy Buds Pro, tvoří širší portfolio skutečných bezdrátových sluchátek Samsung, včetně dvou generací Gear IconX. V současnosti jsou to jedny z nejlevnějších skutečných bezdrátových sluchátek, které Samsung vyrábí, a nabízejí solidní alternativu k dražším možnostem. Hlavní výhodou je fakt, že jsou o něco levnější než AirPods od Applu. Celkově vypadají sluchátka Samsung Galaxy Buds velmi atraktivně, s hladkým celobílým designem obsahujícím dvě sluchátka a nabíjecí pouzdro.

Samsung Galaxy Buds

Sluchátka samotná vypadají elegantně a kompaktně, s jemnými gumovými koncovkami pro bezpečné uchycení. V krabici dostanete malé, střední a velké koncovky křídel a koncovky do uší, takže byste měli být schopni najít kombinaci, která přesně padne do vašeho ucha. I když jsou pupeny při prvním vložení poměrně jemné a hrozí, že vypadnou, jsou překvapivě stabilní a pohodlné na používání.

Kromě toho, že kryty dobře vypadají, fungují jako dotykové ovládací prvky, které lze použít k přehrávání/pozastavení hudby, přeskakování skladeb, přijímání a ukončování hovorů a spouštění hlasového asistenta Bixby společnosti Samsung na kompatibilních zařízeních.

Dlouhé stisknutí pro sluchátka Galaxy Buds si můžete přizpůsobit pomocí aplikace Samsung Galaxy Wearable (pouze pro Android), vybrat si z hlasitosti nebo spustit Bixby (dlouhé stisknutí kteréhokoli pupenu). Na zadní straně pouzdra je port pro nabíjení USB-C – sluchátka Galaxy Buds se dodávají s kabelem USB, takže pouzdro můžete nabíjet. Samotná sluchátka mají životnost baterie šest hodin, zatímco nabíjecí pouzdro poskytuje dalších sedm hodin – docela dobré pro bezdrátové sluchátka.

Pouzdro Samsung Galaxy Buds

Aplikace Samsung Galaxy Wearable vám řekne, kolik baterie zbývá v pouzdře, když je vytáhnete z pouzdra, ale neřekne vám, jak moc je pouzdro nabité, na rozdíl od Apple AirPods – místo toho se musíte spolehnout na LED na vnější straně pouzdra, abyste viděli, kolik baterie vám zbývá. Aktuálně se jedná o jedny z nejlepších bezdrátových sluchátek na trhu v poměru cena/výkon. Pokud tedy nad nákupem uvažujete, pořízením tohoto modelu si pravděpodobně uděláte velkou radost.

Zdroj obrázků: Youtube

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *