Technologie pro strojírenský průmysl na dosah ruky. Je libo řezací laser nebo tvářecí stroje?

řezací stroje

Strojírenský průmysl má v Česku silnou tradici. Byť českým výrobcům značně konkurují zahraniční trhy, nedá se nám upřít, že česká strojírenská výroba má vysokou kvalitu a pořád zaměstnává tisíce lidí. Jedním ze silných hráčů na tomto trhu je společnost CANMET, která se pyšní více než 30letou tradicí a dovede nabídnout široké spektrum strojírenských technologií. Co všechno nabízí?

Nejširší výběr pro váš byznys

Nabídka je skutečně široká a nedá se shrnout do několika řádků. Mezi velmi populární nicméně patří laserový řezací stroj. K těm nejlepším bezpochyby patří varianta eSmart od výrobce Eagle, která nabízí prvotřídní výkon s minimem zastavěné plochy. Jde o vysoce moderní přístroj, který nabízí vše, co byste od něj očekávali.

Tento řezací laser vyniká vysokým výkonem i produktivitou, která nemá ve své třídě konkurenci. Výrobce Eagle je sice relativně mladá společnost, ale jejich ambice jsou vysoké – postavit nejrychlejší laserové řezací centrum na světě. A nikdo jim nemůže vyčítat, že by skončili neúspěchem. Jejich řezací lasery mají výhradně lineární motory na všech osách X, Y, Z. A jako jediní uvedli na trh tzv. fiber laser o výkonu až 30 kW, který se pyšní maximální simultánní polohovací rychlostí až 350 m/min. To jsou parametry, které odpovídají těm nejnáročnějším požadavkům.

Laserem to nekončí

CANMET však nabízí mnohem víc. Mezi další velmi užitečné nástroje patří tvářecí stroje, které jsou multifunkční, nákladově efektivní a umožňují výrobu širokého spektra lemů pro všechny typy spojů. Důraz je kladen nejen na vysokou kvalitu vyrobených lemů, ale také na zvýšenou bezpečnost, kterou zajišťují výškově nastavitelné kryty.

Máte dotazy?

Nebojte se zeptat – na webu CANMET můžete poslat přímo u každého výrobku dotaz nebo poptávku a pracovníci se vám brzy ozvou s odpovědí. Není lehké se v nabídce zorientovat, ale společně s odborníky jistě najdete to, co vám bude plně vyhovovat.

Zdroj obrázku: Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *