Takto vypadá prototyp hardwarové kryptopeněženky od společnosti Block

Kde shromažďujete své bitcoiny? Existuje více možností, ale mezi nejlepší patří kryptopeněženky. Jedny z nejzajímavějších bitcoinových kryptopeněženek vytváří společnost Block, kterou vlastní známý podnikatel Jack Dorsey. Jde o zařízení, které lidem pomáhá „bezpečně vlastnit a spravovat své bitcoiny“, uvádí společnost. Hardwarový vedoucí společnosti Block, Jesse Dorogusker, nedávno tweetoval obrázek ukazující několik zařízení, všechna zdánlivě včetně čteček otisků prstů a nabíjecích portů USB-C.

Na hardwarové peněžence se pracuje již od roku 2021

Dorsey oznámil práci své společnosti na kryptopeněžence v červnu 2021 a od té doby jsme o ní získali několik podrobností. Společnost uvedla, že hardwarová peněženka bude pouze jednou součástí v jejím kryptografickém úložném systému a že bude mít odpovídající mobilní aplikaci pro váš telefon. Block také poskytl rozpis možných procesů obnovy, které jsou k dispozici v případě ztráty peněženky nebo telefonu. Také řekl, že podrobnosti budou následovat později o tom, co byste mohli dělat, pokud byste oba ztratili.

Co se týče skutečného hardwaru, vypadá trochu kamenně, jak to řekl Dorsey, když citoval obrázek na Twitteru. Nemyslím to ve zlém – zařízení na obrázku sdíleném Doroguskerem jsou vyrobena tak, aby vypadala jako různé druhy kamene, jako je mramor a žula, a mají mírně geometrický tvar.

Lindsey Grossman, vedoucí produktu, marketingu a partnerství pro Block’s, uvedla v prohlášení, že obrázky byly „některé prototypy, se kterými experimentujeme pro hardwarovou komponentu peněženky, která bude zahrnovat také mobilní aplikaci a sadu samoobslužných nástrojů pro obnovu.“ Zmínila také, že společnost bude sdílet „budoucí průzkumy“, což nám nepomůže zúžit, jak blízko jsou tyto prototypy k tomu, aby se staly skutečným produktem.

Když Block uvolní svou peněženku, víme alespoň o jednom člověku, který žádnou nedostane: Dorseyho máma, která ho nedávno na Twitteru napálila za to, že má v biu „#Bitcoin“.

Obrázek: @JesseDorogusker na Twitteru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *