Stylus 5G od TCL je nový levný telefon s perem

Stylus 5G

Když společnost LG minulý rok opustila mobilní trh a vzala s sebou zařízení Stylo, vypadalo to pro fanoušky levných stylusů špatně. Naštěstí společnost TCL oznámila nové zařízení s vestavěným stylusem: příhodně pojmenované TCL Stylus 5G. Je na trhu k dispozici od 2. června.

Technické specifikace

Stylus 5G obsahuje 6,81palcový 1080p LCD displej, čipset MediaTek Dimensity 700 5G, 4 GB RAM a 128 GB úložiště. K dispozici je 4 000 mAh baterie (o něco menší než kapacita 5 000 mAh stylusových telefonů Motorola) plus slot pro microSD pro rozšíření úložiště a konektor pro sluchátka.

Telefon obsahuje několik předběžných aplikací ke stažení zaměřených na stylus, včetně aplikace AI pro psaní rukou na text vyvinuté ve spolupráci s Nebo. K dispozici je také MyScript Calculator 2, aplikace pro kalkulačku, která dokáže dešifrovat zapsané rovnice a ukládat výsledky pro budoucí použití. Navíc můžete se stylusem dělat normální věci a přimět všechny kolem vás, aby si mysleli, že jste velmi důležití.

Na zadním panelu nabízí TCL Stylus 5G 50megapixelový hlavní fotoaparát doplněný o 5megapixelový ultraširokoúhlý. Existují také dva další méně užitečné fotoaparáty: 2megapixelový makro a 2megapixelový snímač hloubky. Na přední straně se nachází 13megapixelová selfie kamera. Telefon je dodáván s Androidem 12 a TCL slibuje upgrade jedné verze operačního systému a také dvouleté aktualizace zabezpečení.

Rok začal tím, že Samsung ke svému špičkovému S22 Ultra přidal stylus pro fanoušky stylusových telefonů, které dokážou téměř cokoliv. Na spodním konci cenového spektra TCL Stylus 5G spojuje dvě možnosti od Motoroly: střední Motorolu Moto G Stylus 5G a levnější pouze 4G Moto G Stylus. I bez LG v mixu se rok 2022 rýsuje jako dobrý rok pro telefony s dotykovým perem.

Obrázky: TCL

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *