Stolní tiskárna Canon imagePROGRAF TC-20 zvládne vytisknout i plakáty

Společnost Canon uvedla na trh velkoformátovou stolní tiskárnu imagePROGRAF TC-20, která dokáže zpracovat jednostránkové výtisky o rozměrech až 23,4 x 33,1 palců nebo v téměř nekonečném měřítku s rolemi papíru. Zařízení imagePROGRAF TC-20 je zaměřené na vzdělávání, pohostinství, kanceláře a související trhy, podporuje nepřetržitý tisk 100 listů papíru A4 nebo 50 listů papíru A3. Pro tisk nákresů, konstrukčních materiálů a podobných případů použití podporuje také rolový papír pro velikosti papíru větší než 23,4 x 33,1 palce.

Specifikace tiskárny

Canon ji nazývá „kompaktní tiskárnou“, která se vejde na stůl nebo polici. Obsahuje nové 70mililitrové lahvičky s pigmentovým inkoustem ve čtyřech barvách (BK/C/M/Y), které dokáží detailně reprodukovat jemné linie a malé znaky. Společnost Canon navrhla lahvičky s inkoustem v různých tvarech, aby se snížily chyby při doplňování, a existuje mechanismus, který pomáhá předcházet rozlití inkoustu. S aplikací Canon Print Inkjet/SELPHY, kterou si lze stáhnout mohou uživatelé zkontrolovat zbývající množství papíru a inkoustu na svém telefonu a také mohou aktualizovat firmware tiskárny.

Tiskárna Canon

Canon také tiskárnu navrhl tak, aby usnadnila instalaci rolí papíru uživatelům, kteří nejsou obeznámeni s velkoformátovými tiskárnami. Na rozdíl od podobných tiskáren je držák role na imagePROGRAF TC-20 bez hřídele, takže uživatelé mohou snadno vložit a uzamknout držáky role na dvou stranách. U CAD výkresů má tiskárna standardní rychlost 33 sekund na stránku pro černobílý papír a jednu minutu a tři sekundy pro barevný tisk. Uživatelé mohou tisknout plakáty na běžný papír za minutu a deset sekund při rychlém nastavení nebo standardní rychlosti dvou minut a osmi sekund.

ImagePROGRAF TC-20 může také tisknout plakáty na křídový papír rychlostí tři minuty a deset sekund na stránku při rychlém nastavení nebo šest minut a pět sekund při standardní rychlosti.

Cena a dostupnost

Canon imagePROGRAF TC-20 je k dispozici pro předobjednávku za 795 USD a začne se na trh dodávat 25. ledna. Nejde sice o nejlevnější řešení, ale za kvalitu se platí. Zde získáte moderní a spolehlivé zařízení se snadným ovládáním a možností propojení s telefonem.

Obrázky: Canon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *