Cherry Gentix BT je kompaktní myš pro více zařízení pro uživatele na cestách

Myš Cherry

Bluetooth myš Cherry Gentix BT s funkcí pro více zařízení je malá, ale výkonná a ideální pro studenty nebo digitální nomády s více než jedním notebookem nebo počítačem. Řada lidí používá pro dokončení své práce více zařízení. Mohou začít dělat práci na notebooku, pak používat svůj tablet jako další obrazovku pro obrázky, zatímco telefon používají k hovorům nebo zprávám. Tato levná myš umožňuje flexibilní připojení k více zařízením a její kompaktní provedení je jen třešničkou na dortu.

Vlastnosti Cherry Gentix BT

Myš Cherry Gentix BT je na první pohled výrazně malá a lehká a je dodávána s vlastním pouzdrem na. Malé, ale promyšlené gesto, pomocí tohoto přenosného pouzdra může ochránit myš před poškrábáním při přenášení z místa na místo. Kompaktní velikost je ideální pro zastrčení do kapsy batohu nebo pouzdra na notebook. To znamená, že je tato myš nepochybně vhodnější pro menší ruce. Váží jen 100 gramů a to i se dvěma AAA bateriemi uvnitř a lze ji sbalit do lehkého kufru pro snadné cestování.

U levné myši s tak malým půdorysem budete příjemně překvapeni, že umožňuje funkci více zařízení až pro tři zařízení najednou. Je kompatibilní s připojením k notebooku, tabletu, smartphonu a chytré televizi. Cherry Gentix BT není speciálně navržena pro ergonomii, takže nedokáže plnohodnotně nahradit vaši každodenní stolní myš.

Nastavení

Nastavení je jednoduché a během několika minut ji dokážete připojit k iPhonu, telefonu s Androidem, tabletu i notebooku. Chcete-li začít, zapněte Cherry Gentix BT a zapněte Bluetooth pro vaše zařízení. Jakmile na svém zařízení uvidíte název myši, klepnutím se připojte a jste připraveni vyrazit.

Na spodní straně myši je na pravé straně kulaté tlačítko, kterým jednoduše zvolíte zařízení, na kterém chcete myš používat. Pokud tuto myš připojujete k více zařízením, ujistěte se, že si pamatujete, které zařízení jste přiřadili k 1, 2 a 3, aby nedošlo k záměně. Na horní straně myši přímo pod rolovacím kolečkem je tlačítko DPI, kde můžete nastavit rozlišení od 1 000 nebo 2 000 dpi. Změna ovlivní, jak rychle nebo pomalu se bude kurzor pohybovat. Na levé straně myši jsou tlačítka prohlížeče vpřed a prohlížeče zpět, umístěná tam, kde palec přirozeně spočívá pro praváky.

Rolovací kolečko je podsvícené a poskytuje informace o zvoleném rozlišení DPI a stavu baterie. Tato Bluetooth myš je bezdrátová. To je skvělé, protože ušetříte místo a nebudete muset balit další kabel do práce nebo na výlet. Kromě černé je tato myš k dispozici ve třech dalších barvách: Agave Green, Cherry Blossom a Frosted Silver.

Obrázek: Cherry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *