Snapchat uvádí na trh selfie dron Pixy

selfie dron Pixy

Pořizování selfie je trend, který je populární skutečně dlouho a řada lidí už neví, co by měla udělat pro dokonalé selfíčko. Pokud jste schopní udělat kvůli dokonalému selfie cokoliv, zajisté se vám bude líbit novinka od společnosti Snap. Jde o společnost stojící za sociálním médiem Snapchat, nedávno představila dron jménem Pixy, který je speciálně vyroben pro pořizování selfie.

Pořídili byste si dron na selfie?

Snapchat, který nedávno podpořil Apple kvůli cenám App Store, spustil Pixy na svém Snap Partner Summit 2022. Dron za 250 dolarů byl odhalen v relaci o nejnovějších nástrojích Snapu pro tvůrce.

„Vyrovnejte své Snapy, rozšiřte své publikum a získejte peníze za svou kreativitu pomocí nejnovějších funkcí pro tvůrce na Snapchatu,“ uvedla společnost na svém webu summitu. „Navíc se seznamte s Pixy – nejnovější způsob, jak posunout svou kreativitu do nových výšin.“

Pixy váží 100 gramů a je zhruba velikosti lidské dlaně. Zatím není jasné, jak uživatel zahájí let, ani jakou kontrolu má nad jeho směrem nebo trváním.

Po dokončení se však Pixy může vrátit do natažené ruky uživatele. Snap říká, že poté začne přenášet své záběry, i když opět není zcela jasné, jak to funguje. Pravděpodobně půjde o přenos do telefonu uživatele, ale je možné, že by se to dalo nahrát rovnou na Snapchat.

Předobjednávky jsou přijímány už nyní. Stejně, jako si získaly v minulosti velkou popularitu selfie tyče, brzy je možná nahradí selfie drony. Možná, že se konkurence inspiruje a také představí podobné drony a za nižší cenu.

Foto: Snap

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *