Smart žárovka se hodí do každé moderní domácnosti

Smart žárovka

Smart žárovka se hodí do každé moderní domácnostiŠetření energií je důležité téma, mluví o něm v dnešní době snad každý. A vývoj úsporného osvětlení rozhodně ještě není u konce, přichází další generace, která upraví během vteřiny teplotu barev podle aktuální nálady. Studená bílá pro lepší soustředění, teplá bílá pro odpočinek, při němž nasbíráte nové síly. Vyberte si, co se hodí více. Stačí jen, abyste si stáhli mobilní aplikaci, skrze kterou můžete ovládat každou žárovku v domě. To rozhodně není žádná futuristická vize, začít lze klidně ještě během dnešního večera!

Životnost je rozhodujícím ukazatelem

Výrobek, který má patici E27, vydrží až 30 tisíc hodin, patice GU10 potom nabízí zhruba poloviční dobu. Sečteno a podtrženo, smart žárovka vám může doma sloužit několik sezon a nabízí se využití v každé místnosti. Své místo mohou mít i v garáži, protože jim nebude vadit teplota kolem nuly. Dokonce snesou i nižší hodnoty, fungují i během skutečně mrazivého počasí. Chtěli jste si vždycky vyzkoušet ovládání hlasem? Pak stačí jen málo, protože Amazon Alexa nebo Google Assistant se přizpůsobí vašemu přání a zhasnou nebo rozsvítí žárovku během vteřiny. A to rozhodně není vše, díky aplikaci si můžete vybírat z řady barevných scén, stačí jedno kliknutí. Je to osvětlení budoucnosti? Určitě ano, moderní trendy mají spoustu plusových bodů. 

Nastavte si buzení světlem

Chcete se probudit na šestou ráno? Potom vám určitě pomůže, když se rozsvítí světlo v ložnici, zvláště pokud vstáváte do mrazivého rána. Chytrá domácnost může mít řadu různých podob, toto je pouze jedna z nich. Instalace je jednoduchá a zvládnete ji i tehdy, když si jinak s moderní elektronikou ještě příliš nerozumíte. Hodí se na rekreační chatu, ale klidně i do garsonky, využít ji můžete také ve velkých rodinných domech. Bližší informace najdete na cel-tec.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *