Seminář pro pedagogy 2024

Firma HEIDENHAIN nabízí pedagogům odborných škol jedinečnou příležitost zúčastnit se dvoudenního semináře zaměřeného na nejnovější inovace v oblasti řízení a programování CNC strojů. Tento prestižní vzdělávací zážitek se koná jednou za dva roky a letos přináší nový řídicí systém TNC7 do centra pozornosti.

TNC7 a programovací stanice

Během semináře bude pedagogům představen nový řídicí systém TNC7, který přináší významné výhody do výuky i praxe. Účastníci se během dvou dnů seznámí s funkcemi a výhodami tohoto systému, který zjednodušuje a zefektivňuje tvorbu programů díky intuitivní programovací stanici TNC7.

Moderní Vzdělávací Software HIT

Součástí semináře bude i prezentace výukového softwaru HIT, který je klíčovým nástrojem pro moderní vzdělávání v oblasti techniky a CNC obrábění. Tento software umožňuje pedagogům přiblížit studentům reálné průmyslové podmínky a zefektivnit výuku.

Účastníci semináře získají nové dovednosti a inspiraci pro zlepšení své výuky. Tento seminář nabízí skvělou příležitost pro pedagogy, kteří chtějí obohatit své znalosti a přinést studentům atraktivní možnosti pro jejich technické vzdělávání.

Online rezervace

Nezapomeňte si včas rezervovat své místo na této prestižní akci. Připojte se ke komunitě pedagogů, kteří tvoří budoucnost technického vzdělávání. Přihlásit se můžete online na našem školícím portálu: https://training.heidenhain.com/cs/seminar/seminare/443/

Pro další informace navštivte naši webovou stránku: https://www.heidenhain.cz/

Těšíme se na Vaši účast!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *