První rande bez stresu: Jak se uvolnit a užít si příjemný večer

Rande

Pokud vás čeká první rande s vysněnou ženou nebo mužem, může se stát, že kapku znejistíte. Na následujících řádcích vám tak prozradíme, jaké kroky můžete učinit pro to, abyste se dostatečně uvolnili a první rande si užili v klidu a bez stresu. Proto čtěte a pojďte se inspirovat s námi!

Jak se připravit na rande, abychom na něm působili uvolněným a pohodovým dojmem?   

Jestliže se chceme cítit a působit na prvním rande uvolněně, můžeme se na něj předem připravit. Pak už nás jen tak něco nerozhází. Základem je dobrý spánek. Na rande bychom měli jít tedy dostatečně odpočatí. A to nejen fyzicky, ale také psychicky. Hoďte tedy za hlavu všechny starosti a problémy a soustřeďte se pouze na schůzku s vaší vyvolenou či s vyvoleným. Aby naše první rande proběhlo hladce, bude to chtít udělat i něco s vizáží. Nezapomeňte si tedy před schůzkou vyčistit a osvěžit pleť. Dámy se mohou decentně nalíčit. Pozornost můžete zaměřit i na váš účes. Na první rande se však příliš nestrojte. Nic se nemá přehánět. Ideální je vsadit na přirozenost. Samozřejmě pak záleží i na tom, kde bude první rande probíhat. Obecně však lze říci, že jsou na první rande vhodné rozpuštěné vlasy nebo obyčejný culík. Abychom působili na rande uvolněně, můžeme využít i kouzla parfémů. Před schůzkou tedy můžete zajít do parfumerie a vybrat příjemnou vůni, která vám bude sedět. Na prvním rande se musíte cítit tzv. sví, proto se řiďte zejména tím, co vám osobně sedí a příliš se svou vizáží neexperimentujte. Jedině tak budete 100% autentičtí a bude z vás vyzařovat dobrá energie.

Co si obléci na první rande, abychom se cítili uvolněně?

Abychom se cítili dobře na prvním rande, bude dobré, když se na něj i dobře oblečeme. Jak už se tak říká, šaty dělají člověka. Outfit by měl být pohodlný a také trendy. V letošní sezóně budou in kalhoty s vysokým pasem. Ženy mohou vsadit na šaty s nejrůznějšími rafinovanými výstřihy. Ty nemusí být jen v dekoltu, ale také v oblasti šíje nebo boků. Dobré je upozornit na své přednosti a zamaskovat malé nedostatky. Výstřih proto vybírejte s ohledem na vaše přednosti, které chcete předvést v celé své kráse. Důležitou součástí je pak i komfortní obuv. Letos budou in mladistvé sneakersy. Ty můžete nazouvat k elegantním, ale i k sportovním nebo k ležérním outfitům. Mohou mít nízkou i kotníčkovou podobu. Ke kratším šortkám nebo sukním vsaďte na vyšší variantu módních tenisek. Budete neodolatelní! Aby byl váš outfit vyšperkovaný do posledního malého detailu, nezapomínejte ani na stylové módní doplňky. Na první rande můžete zvolit kožené kousky, ty z módy nevychází a působí elegantním dojmem.

Kam se vydat na první rande, abychom vysílali ty správné signály?

Pokud chceme působit na prvním rande uvolněně, měli bychom ho uspořádat na příjemném místě, na kterém se budeme cítit dobře. Vhodná místa jsou městské parky, kavárny nebo pohodové restaurace. Kino nebo divadlo pak nechejte spíše až na další rande. Na první schůzce bychom se totiž měli o protějšku i něco dozvědět. V divadelním sále nebo v kině si příliš nepopovídáte. Aby se naše schůzka nesla v pohodovém duchu, měli bychom ji naplánovat i podle nátury našeho protějšku. Na rande se musí cítit dobře oba zúčastnění. Pokud např. žena zrovna nemusí sportovní události, určitě ji neberte na zápas vašeho oblíbeného týmu.

Zdroj náhledové fotografie: baranq / stock.adobe.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *