Potřebujete novou TV? Tyto tipy vás nezklamou

DVB-T2 se nezadržitelně blíží a kdo nechce ke své staré televizi dokupovat nový set-to-box, ten udělá lépe, pokud si koupí televizi novou. Takovou, která technologii vysílání podporuje a nabídne i mnohem lepší obraz, nebo další možnosti. Toto jsou naše tipy, pokud chcete cenově zůstat spíše při zemi.

Sony KDL-43WE755

Hlavním lákadlem je určitě úhlopříčka o velikosti 108 centimetrů, stejně jako klad v podobě HDR obrazu. Zklamáním sice může být Full HD rozlišení, ale to ne běžnou televizi bude ještě několik let stačit. Zaujme dobré podání obrazu, ale i chytré funkce, jako je třeba:

  • Miracast
  • Bluetooth
  • Nahrávání na disk

LG 43UK6200

Další z modelů s úhlopříčkou 43 palců, který sice nezaujme tak velkou software výbavou, ale na druhu stranu má velké plus v podobě 4K rozlišení, které ocení každý milovník skutečné kvality. IPS panel nadchne také velmi dobrými pozorovacími úhly. Drobným zklamáním může být ne úplně dokonalé podání černé barvy, což ale pro domácí použití rozhodně není žádná velká vada.

UE43NU7192

Perfektní poměr ceny a výkonu. Tolik je možné říci k tomuto televizoru s úhlopříčkou 108 centimetrů. Do jeho výbavy patří i operační systém Tizen 4.0, který zajistí rychlost, stabilitu, ale hlavně bohatou nabídku veškerých dnes populárních Smart funkcí. Ke všemu přidejme také fakt, že nechybí nejlepší současné rozlišen K, nebo fakt, že je použitý VA RGB panel se špičkovým podáním barev.

Philips 50PUS6703

Pro toho, komu předchozí velikosti přišli stále ještě malé, máme tip na velikána. A tím je tento model s úhlopříčkou 50 palců, neboli s úhlopříčkou 127 centimetrů. Nechybní klasické přednosti, jako u předchozích modelů. A to 4K rozlišení, Smart funkce, ale také například regulace podsvícení Micro Dimming. Velkou zajímavostí je takzvaný Ambilight, což je technologie, které promítá barvy za televizor, čímž znásobuje zážitek ze sledování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *