Facebook Messenger přináší dvě nové vychytávky

Těžko bychom hledali populárnější komunikátor, než je právě Facebook Messenger. Je pravda, že těží hlavně se svým spojením s největší sociální sítí, ale to mu nijak neubírá na kvalitě. A že se neustále vyvíjí, to ukazují i 2 vychytávky, které rozhodně musíme zařadit do seznamu velice zajímavých a také populárních novinek.

Pošlete kryptoměnu

První novinka se dotýká oblasti kryptomněn. Ty dnes doslova hýbou světem a zajímá se o ně i laická veřejnost. A tak je jasné, že se každý snaží nabídnout co možná nejjednodušší řešení spojené se získáním kryptoměny, tak i s možností ji poslat. A zde přichází na řadu právě Facebook Messenger, který umožní jak odeslání, tak i příjem virtuálních mincí.

Jde to díky projektu, který nese název Lite.IM, který byl integrován přímo do daného komunikátoru. Výhodou je velké zjednodušení transakcí. Je zde ale jedno mínus, které je spojeno s tím, že zatím je možno takto posílat jenom Litecoin. V plánu však má být také možnost dalších kryptoměn. Samozřejmě je myšleno i na bezpečnost, a tak je základem použití:

  • Standardní registrace
  • Ověření emailem
  • Ověření kódem v SMS

Vezměte svou zprávu zpět

Není to zase až tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že danou funkcí disponuje Gmail, který umožní několik vteřin po odeslání zprávu ještě zastavit a poté buď upravit, nebo kompletně smazat. A nyní se stejnou funkcí přichází také Facebook Messenger. Nutno říci, že zde bude doba výrazně prodloužena. A to na dobu, která bude až 10 minut. Tedy v ideálním případě.

Realita bude taková, že základem bude 30 vteřin, po které lze vzít vše zpět. Následně bude zpráva odeslána, a to s možností využít dalších 10 minut, po kterou bude možné zprávu vzít zpět. To ale za předpokladu, že si jí uživatelů, kterému byla zaslána, ještě nevšiml. Třeba proto, že telefon nemá u sebe. Pokud si jí všimne, daná lhůta se pochopitelně ruší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *