Podrobnosti o přenosné bezdrátové nabíječce IKEA Nordmärke

Bezdrátová nabíječka Ikea Nordmärke

Chtěli byste levnou bezdrátovou nabíječku? Věřte tomu nebo ne, ale za pakatel ji nabízí IKEA. IKEA začíná distribuovat nový bezdrátový nabíjecí puk s vestavěnou baterií. Nová baterie s podporou Qi je již v prodeji v Německu. Objev této přenosné nabíječky značky Nordmärke přišel od zákazníka, který tento produkt zakoupil z obchodu IKEA v Kolíně nad Rýnem za 19,99 EUR. Na webových stránkách sice nejsou o této nabíječe odkazy, ale je možné najít záznam společnosti u FCC, kde je produkt uveden s ID FHO-E2108.

Co byste měli o nabíječce vědět?

Bezdrátová nabíječka nese stejný štítek jako ostatní bezdrátové nabíjecí podložky Ikea s podporou Qi, které se dodávají v různých kruhových a obdélníkových plastových tělech zakončených materiály, jako je korek a tkanina. Nová nabíječka je také vybavena šedou látkou – ale je dodávána ve čtvercovém tvaru a dostatečné výšce, aby se do ní vešly baterie.

Bezdrátová nabíječka Ikea Nordmärke

Spodní strana nabíječky uvádí, že kapacita Li-ion baterie je 24 Wh (6 500 mAh) a používá běžný článek 18650. Na základě vnitřních obrázků nabíječka obsahuje dva silně přilepené a připájené články 18650 – díky čemuž jsou baterie uživatelsky těžko vyměnitelné.

Bezdrátová nabíječka Ikea Nordmärke

Nová nabíječka Ikea, podobně jako ostatní bezdrátové nabíječky této společnosti, pracuje s ospalou rychlostí 5 W. Podle příručky FCC pro tuto nabíječku Nordmärke potřebuje zařízení 10W napájecí zdroj USB-C — ale budete si muset přinést vlastní nabíjecí zdroj a kabel. Očekávejte, že se v blízké budoucnosti začnou objevovat v ostatních obchodech IKEA. Pokud do tohoto obchodu jezdíte kupovat jen dekorace do bytu nebo nábytek, možná je vhodné se začít dívat i po elektronice.

Zdroj obrázků: IKEA, FCC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *