Na Facebook přichází hra Pac-Man pro více hráčů

Komunita Pac-Mana se spouští na Facebooku Gaming. Pac-Man Community je nová klasická arkádová hra zaměřená na více hráčů, kterou budete moci hrát přímo na Facebooku. Hlavním lákadlem Pac-Man Community je možnost hrát kooperativního Pac-Mana až se třemi dalšími lidmi. Hráči spolupracují, aby se pokusili přežít otravné duchy, ale budou také soutěžit o nejvyšší skóre. Můžete vytvořit místnosti pro hraní se svými přáteli a streameři Facebook Gaming mohou pozvat diváky, aby se připojili k jejich hře pomocí funkce Play with Streamer na Facebooku.

Starý dobrý Pac-Man, ale o trochu lepší

Nebudete se však pohybovat jen ve známém Pac-Manově bludišti. Hráči si budou moci vytvářet své vlastní úrovně, což by mohlo vést k některým potěšením ve stylu Mario Maker. Jakmile se lidem dostanou do rukou nástroje pro tvorbu úrovní. Komunita Pac-Man obsahuje také první z toho, co Facebook nazývá Facebook Interactives, se svým režimem „Watch“, který se spouští v beta verzi. V režimu Watch se 2D bludiště převedou na izometrický 3D pohled a diváci mohou zapnout Pac-Mana nebo duchy. Uživatelem vytvořené mapy se mohou objevit i v režimu Watch, což znamená, že hráči mohou vytvářet zajímavé testy pro postavy řízené umělou inteligencí.

Ukázka ze hry Pac-Man

Pokud máte zájem vyzkoušet Pac-Man Community, bude od pondělí k dispozici zdarma na desktopových a mobilních verzích aplikace Facebook. Bude exkluzivní jen pro Facebook.

Hra Pac-Man

Tato hra, kterou vyvinula společnost Genvid, která se specializuje na interaktivní živé streamování, by mohla být signálem toho, jak chce Meta rozšířit nabídku her na Facebooku, aby streamerům umožnila hrát hry přímo se svým publikem. Komunita Pac-Man se zdá být podobná Pac-Man Live Studio, hře Pac-Man pro více hráčů s editorem úrovní navrženým pro hraní na Twitchi vlastněném Amazonem, která stále nebyla vydána, přestože byla oznámena v květnu 2020. Bandai Namco však ujišťuje, že jde o jiné hry. Pokud máte rádi retro a už jste si Pac-Mana roky nezahráli, máte skvělou příležitost. Můžete pozvat své přátele a zavzpomínat na staré dobré časy.

Zdroj obrázků: Meta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *