Nový hráč na trhu s investicemi. Seznamte se s platformou Blumingo.trade

Pokud se alespoň okrajově zajímáte o trh investicemi, jistě vám neuniklo, že se zde objevil nový hráč. Řeč je o brokerovi Blumingo.trade, který českým klientům nabízí velmi snadné obchodování na finančních trzích. Nová platforma si klade za cíl zpřístupnit investice běžným lidem a pomoci jim zajistit si svou budoucnost díky investicím. Dává možnost investování s minimem bariér a transparentním prostředím, ve kterém se zvládne snadno pohybovat i úplný začátečník.

Proč dát Blumingo.trade šanci?

Tato nová investiční platforma láká své zákazníky na jasně definované výhody oproti jiným produktům na trhu. Především nabízí široké spektrum investičních instrumentů. Jak klasické akcie, indexy či ETF, ale také kryptoměny nebo forex. Vše najdete přehledně na jednom místě a budete moci své investice chytře diverzifikovat.
Zásadní je i důraz na přívětivé uživatelské prostředí. Platforma pracuje se softwarem, který byl pro tyto účely vyvinut na míru a podle toho to také vypadá – vše je velmi intuitivní a vyniká snadnou orientací ve všech funkcích.

Neméně zásadním lákadlem je pak úročení depozitu v investiční platformě. Výnosy se vypočítávají v EUR, takže je vše pro českého uživatele přeci jen srozumitelnější a jasnější. Navíc je takové zhodnocení podstatně zajímavější než u běžných termínovaných vkladů.

Inovativní technologie

Blumingo se oproti mnoha podobným platformám odlišuje i tím, že staví na pokročilých a moderních technologiích, které umožňují vůbec nejefektivnější nakládání s penězi. Není zde žádné časové omezení – transakce se provádí prakticky neustále. Účty jsou kryté Bitcoinem, a samozřejmě nadále platí, že můžete s jednotlivými kryptoměnami dle libosti obchodovat, případně zvážit investice do tokenizovaných instrumentů. Tokenizace totiž nabízí větší flexibilitu, zejména pak využití páky nebo obchodování frakcí. Je také výrazně levnější, protože náklady na exekuci obchodních příkazů jsou oproti klasickým velmi nízké.

Moderní správa financí pro každého

Blumingo je profesionální platforma s širokou nabídkou finančních instrumentů, která slibuje maximální zabezpečení a kvalitní služby obchodování na finančních trzích. I úplným začátečníkům poskytuje možnost proniknout do světa investování a využít potenciál svých těžce vydělaných peněz. V každém případě ale není radno zapomínat na to, že obchodování je rizikové a vždy je třeba zvážit, zda máte dostatečné znalosti i kapitál na to, abyste neohrozili své rodinné finance. Vždy investuje jen to, o co můžete přijít.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *