Nový Apple iPad Pro je na scéně. Na nejlepší verzi dosáhnou jen někteří

Moderní doba vyžaduje moderní technologie. Každý den se objevují desítky nových zařízení, které čekají, až si je někdo koupí a pěkně vyzkouší. Technologie jsou ovšem zrádné, a jak se říká, když dnes koupíte to nejnovější a nejmodernější, zítra už to bude staré. Doufejme ovšem, že se to nebude týkat tohoto nového mazlíka s názve Apple iPad Pro. Fanoušci značky Apple na něj jistě dlouho čekali, nicméně někteří budou možná zklamaní. Zejména ti, kteří touží po nejlepší verzi. Na tu totiž z hlediska finančního dosáhnou jen někteří.

Vybere si každý

Nový a vylepšený počítačový tablet značky Apple pod názvem iPad Pro, začala společnost Apple prodávat na trhu od dnešního dne. Zákazníci, kteří po něm touží, ho mohou dostat ve dvou velikostech, a dokonce si mohou vybrat i různé kapacity úložiště. Stejně tak je možnost vybrat tablet podle různých druhů připojení, což jistě mnohé fanoušky potěší. Co ovšem některé možná nepotěší, tak to je cena. Ta se totiž u nejlepší verze šplhá až k 50 tisícům Kč.

Levnější model dostačuje

K dostání jsou samozřejmě i levnější verze. Mezi ně patří 11palcový iPad Pro, u kterého ceny začínají na cca 23 tisících Kč. Jde ovšem o základní verzi pouze s Wifi. Pokud by uživatel toužil i po 4G připojení, celková částka by se vyšplhala na téměř 28 tisíc Kč. Tuto levnější verzi lze samozřejmě ještě rozšířit na kapacitu 1 TB a 4G připojení, což by ve výsledku stálo přes 42 tisíc Kč.

Výkonnější a dražší

Možnost je také zakoupit si 12,9palcový model. Ten je ovšem mnohem dražší a jeho ceny začínají na 29 tisících Kč. Tato verze má pouze 128 GB úložiště a je rovněž pouze s Wifi. V případě zájmu o vyšší kapacitu úložiště a 4G připojení, se cena zvýší až na 48 490 Kč, což si zřejmě všichni dovolit jistě nemohou. Oba modely nabízejí vyšší výkon, lepší klávesnici s touchpadem a výkonnější fotoaparáty s rozšířenou realitou. Díky vysoké obnovovací frekvenci obrazovky (120 Hz), se modely hodí i k hraní nejrůznějších her.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *