Nízké ceny a spousta vylepšení. To je nový a nejtenčí notebook od Apple

Milovníci techniky pozor. Na světový trh přichází senzační novinka, která jistě vydrží na špici nějakou dobu. Společnost Apple vyvinula svůj doposud nejtenčí notebook, který čeká na to, až o něj zákazníci a příznivci Apple projeví svůj zájem. To, že zájem bude pravděpodobně obrovský, by mělo podpořit spousta výhod, které tento produkt s sebou nese. Jde především o mnoho vylepšení a také nízké ceny, díky kterým si tento ultratenký notebook může pořídit široké spektrum zákazníků. Pojďme v rychlosti prozkoumat, o co se vlastně jedná.

Špička na trhu

Společnost Apple netřeba představovat. Tzv. jablko, přichází na trh s novou generací notebooku, který je nejtenčí ve své oblasti. Jde o nejtenčí notebook s názvem MacBook Air, který se těší na nové zájemce. Díky vylepšené klávesnici, výkonnějším součástkám, a perfektně příznivým cenám, se o něj jistě strhne lavina zájmu. Možná tak překoná v prodejích i svého předchůdce.

Lehký a recyklovatelný

Podíváme-li se na jeho parametry, pak nový MacBook Air váží pouhých 1,29 kg a díky zkoseným bočnicím je jeho tloušťka v rozmezí od 0,41 do 1,61 cm. Díky tomu se jedná o produkt, který jen tak v nabídce nenajdete. Z dalších parametrů lze uvést 13,3palcovou obrazovkou s LED podsvícením, včetně technologie IPS. Obrazovka má také nativní rozlišení 2560 x 1600, díky čemuž je obraz dokonale ostrý a čistý. Fanoušci Apple tak mohou žasnout. Notebook je navíc vyroben ze 100 % recyklovatelného hliníku.

Dokonalost sama

Nový přístroj je dokonalost sama, neboť Apple si s ním opravdu vyhrál. Lze si na něm samozřejmě prohlížet v klidu webové stránky, což je základ, nicméně má ještě spoustu dalších výhod. Lze na upravovat videa nebo pracovat s multimediálními soubory. Díky zvětšenému touchpadu je na něm práce mnohem pohodlnější. Dokonce má o 25 % lepší hlasitost díky vylepšeným stereo reproduktorům. Cena je výrazně příznivější než u jeho předchůdce a základní model si je tak možné zakoupit za pouhých 29 990 Kč. Vybavenější verze samozřejmě mají cenu vyšší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *