Na dovolenou s moderními technologiemi. Co vám nesmí chybět?

Máte v plánu letní dovolenou a už se nemůžete dočkat? Nezapomínejte na to, že i váš pobyt může být spojený s moderní technikou. Co si s sebou vzít? Tipy na několik nezbytností.

Chytrý mobilní telefon jako základ

První náš tip je v podstatě samozřejmý. Jde o nutnost vzít si a dovolenou chytrý mobilní telefon. Už dávno není jenom pomocník v tom, abyste zavolali nebo poslali SMS, že jste v pořádku. Díky aplikacím se stane axiálně praktickým pomocníkem. Co nezapomínejte instalovat?

  • Klasickou GPS navigaci
  • Cestovatelské aplikace pro vyhledávání památek
  • Komunikátory

Pořiďte si 360 kameru

Pokud je vaší cílem fotografovat i natáčet videa, která budete ihned sdílet na sociálních sítích, a to proto, abyste se zde pochlubili svým přátelům, můžete to letos udělat stylově. Pokud vám selfie nebo klasické foto přijde nudné, pořiďte si kameru která dokáže natáčet nebo fotografovat v rámci 360 stupňů. Jedinečná vychytávka.

Tablet nebo notebook

Pokud nejedete po Čechách, nebo po okolí naší země, je třeba říci, že v hotelech jenom těžko narazíte na české programy. Proto je dobré se zabavit. Jak konkrétně? Určitě si nezapomeňte přibalit buď tablet, nebo také notebook. A k tomu úložiště s dostatkem filmů, nebo také s dostatkem seriálů.

Kvalitní fotoaparát

Je pravdou, že dnes mnoho mobilních telefonů dokáže udělat podstatně lepší fotografie, než kdejaký klasický kompaktní fotoaparát. Na ten ale přesto nezapomínejte. Proč? Jelikož se doporučujeme zaměřit na fotoaparáty, které jsou voděodolné. Můžete s nimi skutečně fotit pod vodou, třeba i v moři, v hloubce několika metrů. Ideální, jak mít dokonalé vzpomínky. Při výběru doporučujeme varianty které umí bezdrátově komunikovat třeba s vaší mobilem, tabletem či notebookem. Můžete tak být ve vodě a už posílat fotky do úložiště, odkud je lze hned nasdílen na sociální síť.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *