Max Payne se dočká remaku

Jsou nějaké staré hry, které byste si chtěli znovu zahrát? Dnes vychází hry jako na běžícím pásu, ale v minulosti tomu tak nebylo a tak vznikaly kultovní hry, které zná snad každý, od Falloutu až po Diablo. Mezi klasiku patří také Max Payne. Kdo by si nevzpomněl na tohoto frajera, který pomstí svou rodinu. Typický byl v této hře bullet time, kdy zpomalíte čas a za úhybných manévrů kosíte nepřátele. Mnoho klasických her se dočkalo remaku a nyní se ho dočká i Max Payne.

Předělávka, která bude stát za to

Remedy Entertainment předělává Max Payne a Max Payne 2: The Fall of Max Payne. Společnost zakládá „novou dohodu o vývoji“ s Rockstar Games pro předělávky, které budou vydány jako jediný titul pro PC, PS5 a Xbox Series X / S.

Hra Max Payne

„Byli jsme nadšeni, když nás naši dlouholetí přátelé z Remedy oslovili s přepracováním původních her Max Payne ,“ řekl zakladatel Rockstar Games Sam Houser v tiskové zprávě . „Jsme obrovskými fanoušky práce, kterou tým Remedy během let vytvořil, a nemůžeme se dočkat, až si tyto nové verze zahrajeme.“

Hra, kterou tisková zpráva poněkud nešikovně označuje jako New Max Payne 1&2 Project, je „momentálně ve fázi vývoje konceptu“. Nebyl uveden žádný odhadovaný časový plán vydání. Rozpočet remaku bude „financován společností Rockstar Games, jejíž velikost bude v souladu s typickou produkcí AAA her Remedy,“ uvádí tisková zpráva.

Remake Max Payne navazují na loňský Alan Wake Remastered, aktualizovaný pohled na kultovní klasiku. Remedy také pracuje na Alan Wake 2, i když se neočekává, že vyjde dříve než v roce 2023.

Obrázky: Screenshot ze hry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *