Leawo Tunes Cleaner k dostání zdarma

Multifunkční software s názvem Leawo Tunes Cleaner, který je normálně placený, je nyní k dostání zdarma jak pro standardní počítače, tak i pro Macy.

Leawo Tunes Cleaner nabízí několik funkcí, jež ocení uživatelé iTunes, softwaru pro organizaci hudebních souborů. Mezi hlavní funkce patří detekování a mazání duplicitních souborů ve vaší sbírce nebo automatické stahování tagů (např. informace o umělci, albu nebo stopě) k lepšímu přehledu a organizaci jednotlivých položek ve sbírce. K této funkci je samozřejmě přidána i možnost ruční editace tagů v případě, že by došlo k nějaké chybě. Pokud dojde k nepředpokládané ztrátě dat, dokáže software obnovit zálohu a vrátit tak smazané soubory. Kromě použití na iTunes lze Leawo Tunes Cleaner využít taktéž ke správě jakýchkoli hudebních složek – ať už v MP3 přehrávači, nebo v PC.

Software stojí 29,95$ (zhruba 570 Kč), nyní ho ale výrobce nabízí pod jednou podmínkou zdarma. Pokud si program stáhnete z oficiálního webu, při prvním spuštění zjistíte, že se jedná pouze o trial verzi. Po instalaci však budete přesměrování zpět na oficiální web, kde, pokud budete chtít získat plnou verzi, musíte napsat na daný program recenzi. Spolu s tím vyplníte i vaši e-mailovou adresu, na kterou vám přijde originální aktivační kód k odemknutí plné verze. Kód by měl přijít, jakmile odešlete recenzi.

Pokud chcete mít pod kontrolou své hudební složky, chcete mít možnost je efektivně spravovat, a hledáte software, který to za vás vyřeší automaticky a přidá i některé užitečné funkce navíc, Leawo Tunes Cleaner určitě přijde vhod. Navíc za něj nyní nemusíte platit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *