Kamera s nočním viděním nebo s reflektorem?

Wyze Cam

Když se v noci na vašem dvorku něco stane, pravděpodobně o tom chcete vědět. Zatímco bezpečnostní kamery s nočním viděním vám mohou ukázat, co je tam venku, kamera s reflektorem může ukázat a říci tomu darebákovi, aby zmizel. I když existují smíšené výzkumy o tom, zda venkovní osvětlení významně odstrašuje od kriminality nebo jen potenciálně obtěžuje vaše sousedy, existuje spousta výhod pro osvětlení vašeho majetku z hlediska bezpečnosti i zabezpečení.

Jak fungují kamery s nočním viděním a reflektorem?

Klasická kamera s nočním viděním dokáže díky neviditelnému přísvitu udělat i v naprosté tmě záznam. Zloděj tedy může být natočen na kameru, aniž by si toho všiml. Sice možná budete vědět, kdo vám dům vykradl, ale nijak to nezabrání loupežné činnosti. Reflektor však odradit dokáže, protože potenciální zloděj bude vědět, že je na daném místě nějaké zařízení, které ví o jeho přítomnosti, většinou zmizí. Mnoho lidí má na dvorku jen samotný reflektor s čidlem. Lepším řešením může být kamera s reflektorem.

S chytrými světlometovými kamerami získáte přidanou hodnotu lepšího osvětlení kromě způsobu, jak mít svůj domov pod dohledem. Díky senzorům, umělé inteligenci a strojovému učení lze kamery inteligentního světlometu nastavit tak, aby se rozsvítily pouze tehdy, když tam někdo je, místo toho, když vám poryv větru pošle igelitovou tašku přes váš dvůr.

Podle čeho se při nákupu rozhodovat?

Zejména podle funkcí. Kupovat si nejlevnější model nemusí být dobré řešení, mnoho kamer si můžete propojit s telefonem a když zaznamenají vetřelce, mohou vám na telefon ihned zaslat jeho záznam a upozornit vás, že se na vašem pozemku něco děje. Níže si představíme seznam 6 kamer s reflektorem, které patří k nejlepším z hlediska funkcí/kvality/ceny:

  • Eufy Floodlight Cam 2 Pro
  • Arlo Pro 3 Floodlight Cam
  • Wyze Cam Floodlight
  • Ring Floodlight Cam Wired Pro
  • Google Nest Cam
  • Netatmo Smart Outdoor Camera

Zdroj obrázků: Youtube

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *