HTC oficiálně uvedlo Desire 200

Firma HTC oficiálně uvedla svůj nový smartphone Desire 200, jehož hlavní cílovou skupinou budou především méně nároční uživatelé.

Nový smartphone od firmy se sídlem v Tchaj-wanu nabízí přijatelnou cenu (zatím blíže nespecifikovanou) spolu s poměrně solidním vybavením. Desire 200 bude ke svému běhu používat procesor Qualcomm Snapdragon S1, který pracuje na frekvenci 1 GHz. Dále Desire nabízí úložiště o velikosti 4 GB pro uživatelská data, které lze snadno rozšířit díky přítomnosti slotu na microSD karty, paměť RAM o velikosti 512 MB, 1400 mAh baterii, fotoaparát s rozlišením 5 MPx či kvalitní zvukový systém Beats Audio. LCD displej telefonu nabízí úhlopříčku 3,5 palce s rozlišením 320 x 480.

Smartphone byl představen s operačním systémem Android verze 4.0.3 Ice Cream Sandwich, ovšem dodávaný by měl být s verzí Androidu 4.1 a vyšší. Design lehce kopíruje dřívější modely HTC – zejména model One a Desire C. I tak lze vytušit, že Desire 200 bude úspěšným produktem zejména díky zmiňované ceně, které se však podařilo dosáhnout jen na úkor horšímu vybavení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *