Herní vydavatelství Rockstar Games odhalilo první upoutávku GTA VI

Shlédněte trailer GTA VI

Po brzkém úniku informací Rockstar Games odhalili, že další vstup do série Grand Theft Auto nás zavede zpět do Vice City v roce 2025. Méně než den předtím, než měl Rockstar debutovat první trailer GTA VI, nyní pozastavený účet zveřejnil trailer na X (dříve Twitter). Přestože trailer GTA VI měl mít premiéru úterý 5. prosince v 9:00 ET, Rockstar rychle zareagoval zveřejněním upoutávky v plném znění na svém oficiálním kanálu YouTube.

Dočkáme se až v roce 2025

Trailer potvrzuje mnoho malých detailů, které se o GTA VI za poslední dva roky pomalu objevily, včetně prostředí Vice City a toho, že ve hře bude hrát první ženská protagonistka série s prvky příběhu inspirovanými Bonnie a Clydem. Trailer říká, že vydání GTA VI je naplánováno na rok 2025 a v tiskové zprávě zveřejněné později v pondělí Rockstar uvedl, že hra vyjde na PS5 a Xbox Series X/S ten rok.

První upoutávka GTA VI za deset let nemohla být ničím jiným než římskou číslicí pro šest a pravděpodobně by to podnítilo diskuse a spekulace. Naštěstí byl trailer masivnější než ten, který obsahoval standardy GTA, tedy rychlá auta, bezohledné přestřelky, hrsti plné neoprávněně nabytých peněz a obecné požitkářství s americkou příchutí, odehrávající se na pozadí Vice City, fiktivní verze Miami.

Trailer se zaměřil na jedinou hlavní hrdinku, ženu jménem Lucia. Zdá se, že Lucia, zobrazená na začátku traileru ve vězeňské kombinéze, spáchala se svým přítelem nějaké zločiny poté, co byla údajně propuštěna z vězení.

Tisková zpráva má také velmi stručný popis samotné hry. „ Grand Theft Auto VI míří do státu Leonida, který je domovem neony nasáklých ulic Vice City a dál v dosud největší a nejpůsobivější evoluci série Grand Theft Auto ,“ říká Rockstar.

Odhalení GTA VI bylo plné uniklých informací. Začátkem tohoto roku byl teenager z Velké Británie shledán zodpovědným za loňský únik informací, který distribuoval 90 videí z procesu vývoje. Tento týden se navíc objevilo video na TikTok, které tvrdilo, že unikl záběry ze hry, které údajně pocházely od dítěte zaměstnance Rockstaru. Videa TikTok (která jsou v době zveřejnění stále dostupná ve službě) obsahují záběry z monitoru počítače ukazující široké záběry z prostředí hry.

Obrázky: Rockstar Games

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *