Gadget, který poskytne úplné biometrické ověření

Ulevilo se vám, když se objevily smartphony s otisky prstů a rozpoznáváním obličeje? Je skvělé zvednout telefon a jednoduše přiložit prst nebo se podívat do fotoaparátu a mít okamžitý přístup ke všemu. Snad každý považuje za otravné neustále zadávat hesla do všech účtů a aplikací, které používáme. Někdy je těch hesel tolik, že je i zapomínáme.

Dříve to bylo ještě poměrně snadné, ale teď s těmi otravnými „chytrými hesly“, které musí mít i speciální znaky? Zkuste si vzpomenout na jedno z nich. Můžete se rozloučit s tím, že si budete muset pamatovat každé heslo, které jste vytvořili, protože je na trhu nový nástroj pro biometrické ověřování: JEM Biometric Authenticator.

JEM Biometric Authenticator

Biometrický klíč ke všemu, co potřebujete

Tento šikovný gadget je vaším biometrickým klíčem ke všem vašim digitálním účtům. Navíc je tato nabídka dokonce spojena s doživotním bezplatným plánem správce hesel JEMPass, takže všechny vaše přihlašovací údaje jsou chráněny. S tímto přístrojem máte všechna vaše hesla a ochranu doslova na dosah ruky. Hesla jsou uložena v zabezpečeném trezoru a lze k nim bez námahy přistupovat z jakéhokoli počítače s Windows, z Maců, ze zařízení Android, iPhone a z iPadů.

JEM Biometric Authenticator

Šifrování typu end-to-end využívá XChaCha20-Poly1305 a vestavěné standardní vícefaktorové ověřování, aby bylo zajištěno, že vaše data jsou v bezpečí a nelze je dešifrovat bez vašeho JEM a otisku prstu. Jednoduchá vícefaktorová autentizace jedním dotykem znamená, že se můžete bez problémů znovu a znovu přihlásit ke všem svým účtům jediným dotykem. A co víc? JEM Biometric Authenticator vám umožňuje pracovat nezávisle na iCloudu a Googlu, takže se můžete kdykoli přihlásit k různým účtům. Zapomínání hesel je nyní oficiálně minulostí. Na trhu je možné zařízení pořídit za cenu v přepočtu kolem 2-3 tisíc korun.

Zdroj obrázků: stacksocial.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *