Fotorámečkům neodzvonilo, seznamte se s Netgear Meural

Myslíte si, že fotorámečky už vyšly z módy? Nevyšly, nešlo jen o chvilkový trend. Nejen, že se stále vyrábí, ale už jde o pokročilé modely, které dávno nepřipomínají tablet opřený o stěnu, ale skutečné obrazy. Mezi velmi zajímavé modely patří Netgear Meural, jde o fotorámeček o úhlopříčce 15,6 palce. Můžete si zde přehrávat slavná umělecká díla nebo si můžete prostřednictvím aplikace do rámečku posílat vlastní fotografie, třeba z vaší dovolené.

Čím Netgear Meural zaujme nejvíce?

Klíčovým úspěchem Netgear Meural je, že fotografie vypadají papírověji, než by vypadaly například na tabletu. Má matný povrch obrazovky, široký pozorovací úhel a jas displeje se automaticky mění podle podmínek v místnosti.

Netgear Meural

Okraj obrazovky Netgear Meural je vyvýšený kus šedého plastu, zatímco po jeho stranách je obložení s dřevěným efektem.

Nezaměňujte to však se skutečným dřevem. Je to tištěný dřevěný efekt, který můžete vidět, když se k němu přiblížíte.

Stojan je možná nejvýraznější částí Netgear Meural. Je to tlustá kovová smyčka, která umožňuje fotorámečku sedět na šířku nebo na výšku. Mimo to však není žádné vyladění úhlu a pro stabilitu budete potřebovat slušnou vůli za samotným rámem.

Jak je to se spotřebou

Při současných vysokých cenách elektřiny vás zajisté bude zajímat, kolik toho tato vymoženost propálí. Netgear říká, že Meural používá v průměru 19 wattů. Skutečnost je však ještě lepší. Při použití automatického jasu v konvenčně osvětlené místnosti spotřebovává 4-6 wattů, přičemž při maximálním jasu se zvyšuje na přibližně 8 wattů. Ponechání 16 hodin denně spotřebuje přibližně 46 kWh za rok.

Rozlišení obrazovky je 1080p a poměr stran je 16:9. Zblízka sice uvidíte jednotlivé pixely, ale když fotorámček dobře umístíte, nikdo si této nedokonalosti nevšimne. Pokud vám běžné obrazy nic neříkají, možná je nejvyšší čas si pořídit nějaký ze stylových fotorámečků.

Zdroj obrázků: Youtube

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *