Flash disk – skvělý dárek i marketingový nástroj

Flash disk - skvělý dárek

V dnešní době informačních technologií narůstá potřeba snadného přístupu k velkému množství informací a dokumenty, se kterými pracujeme, se tak přesouvají do elektronické podoby. Jedním z nejjednodušších řešení jejich přenosu i zálohování jsou velkokapacitní paměťová zařízení. Flash disky se tak stávají užitečným pomocníkem a zároveň efektivním nástrojem dlouhodobého marketingu. Společnost CreoCom je v současné době největším distributorem reklamních USB flash disků na Slovensku.

Dárek, který je užitečný

Nejúspěšnější reklamní předměty jsou ty, které svému uživateli přinášejí nějaký užitek. Předměty zaměřené primárně na reklamu bez potřebné přidané hodnoty, většinou končí v zásuvkách psacích stolů, odkud se už nikdy nedostanou. USB flash disky rozhodně patří do skupiny první a s frekvencí jejich používání roste i frekvence působení vašeho loga nebo značky na zákazníka.

 

Dárek, který zvyšuje prestiž

Už se vám někdy stalo, že byste zoufale hledali reklamní kalendář nebo propisovací tužku? U flash disku s důležitou prezentací, reportem nebo výroční zprávou to tak nereálný scénář není. Proč tedy neumístit své logo právě sem? Zcela přirozeně tím spojíte předmět, který klienti považují za důležitý, s vaší vlastní značkou a zvýšíte tím její prestiž. I zde hraje kvalita naprosto zásadní roli. Pokud by se cenné informace z vámi darovaného disku kvůli jeho pochybné kvalitě ztratily, bude vaše jméno u zasaženého uživatele do budoucna vyvolávat pocity spíše negativní.

Dárek, který rozšiřuje povědomí

Flash disk jako nástroj k přenosu informací je přímo předurčen ke sdílení. Zařízení tak během svého života změní majitele i několikrát a povědomí o existenci vaší společnosti se dostává mezi další a další uživatele. Ba co víc, tito noví příjemci reklamy jsou s velkou pravděpodobností ze stejných profesních kruhů a možná vaši potenciální zákazníci.

Dárek, který na klienty působí dlouhodobě

Výrobky společnosti CreoCom mají díky své kvalitě velmi dlouhou životnost, která zvyšuje účinnost, respektive trvání reklamy. Také atraktivní design nebo dobře zpracovaná povrchová úprava láká uživatele k opakovanému používání našich flash disků. Náklady na tuto formu reklamy tak mohou být v konečném součtu mnohem nižší, než se může na první pohled zdát.

Dárek, který dokáže předat velké množství informací

Žádný reklamní předmět, ani jiná konvenční reklama včetně billboardu, nedokáže poskytnou tolik prostoru k sebeprezentaci jako obyčejný flash disk. Abychom byli přesní, až 64 GB pro vaše texty, obrázky, grafy, ceníky, apod. U hodnotných dárků, mezi něž paměťové disky rozhodně patří, je navíc šance na jejich použití a s tím spojený příjem reklamního sdělení opravdu vysoká. Přesnost zasažení cílové skupiny dále vzrůstá při vytvoření specifického obsahu pro jednotlivé segmenty trhu. O přednahrání informací na libovolný počet disků se rádi postaráme.

Více informací naleznete na webových stránkách společnosti CreoCom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *