Dron DJI Mavic 3 se může pochlubit lepšími kamerami a delší dobou letu

Dron DJI Mavic 3

Pokud jste si doposud nekoupili dron a vyčkávali jste na špičkový model, měli byste zaměřit svou pozornost na nový DJI Mavic 3. Jedná se o investici do čiré radosti. Nezáleží na tom, kolik je vám let, jde o profi techniku, která nabízí úžasné letové vlastnosti a pořizování vysoce kvalitních videozáznamů. Níže si tento nebeský skvost představíme trochu blíže.

DJI Mavic 3 pod lupou

Velmi očekávaný dron Mavic 3 od DJI je vybaven dvěma kamerami s vysokým rozlišením, 3osým gimbalem a všesměrovým polem senzorů, které zajistí, že vaše lety nebudou padat ani v náročných prostředích.

Mavic 3 má dvě kamery na 3osém gimbalu – primární kamera má 20MP 5,1K širokoúhlý 4/3CMOS Hasselblad. To umožňuje operátorům natáčet v rozlišení 5,1K a DCI 4K při 120 snímcích za sekundu. Disponuje 12,8 EV dynamického rozsahu a nastavitelnou clonou od f/2,8 do f/11, což umožňuje dronu zvládnout téměř jakékoli světelné podmínky.

Dron DJI Mavic 3

Druhý fotoaparát je 12MP teleobjektiv, který natáčí ve 4K při 30 fps a podporuje až 4x digitální zoom a 28x „hybridní“ zoom.

Mavic 3 je prvním dronem DJI, který se může pochlubit živým přenosem 1080/60 FPS, který uživatelům ukazuje téměř identický videostream, jaký zaznamenává Mavic 3 v reálném čase. Slot pro kartu MicroSD podporuje až 2 TB dalšího úložiště a nabízí 8 GB vnitřního úložiště.

Mavic 3 je schopen letu až 46 minut s dosahem až 15 kilometrů. Obsahuje ovladač RC-N1 OcuSync 2.0 Remote. 360-stupňový systém vyhýbání se překážkám navíc zabraňuje pádům během letu, a to i v prostředí se spoustou překážek.

Nejedná se o levnou hračku, ale plnohodnotně vám nahradí ty nejlepší kamery. Na rozdíl od kamer však můžete s dronem natáčet i na místech, kam byste se jen tak nedostali. DJI Mavic je vždy spojen s vysokou kvalitou a máte zde záruku, že kupujete to nejlepší na trhu v poměru ceny a kvality.

Zdroj obrázků: Youtube

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *