Dobrá webová stránka vám přiláká nové zákazníky

Tvorba eshopu

Přejete si vlastní webové stránky, ale sami to nezvládnete. Kódování webových stránek v HTML5 programovacím jazyce či jiných, je složitý proces. Nechte tuto práci na nás, vytvoříme vám webové stránky nebo e-shop přímo na míru vašim požadavkům.

 

Moderní design www stránek je pro nás samozřejmostí

Tvoříme www stránky s moderním designem a jednoduchou elegancí, které k vám přilákají nové zákazníky. Nejprve vám zdarma vytvoříme náhled, jak by tyto stránky mohly vypadat a poté, až to odsouhlasíte, se pustíme do práce. Vaše www stránky vám vytvoříme od A do Z.

  • uděláme grafický návrh,
  • vytvoříme web,
  • naplníme ho poutavým obsahem, kteří napíšou naši copywriteři,
  • uvedeme web do chodu.

Po celou dobu budete mít k dispozici testovací link, kde si můžete průběžně kontrolovat naši práci a popřípadě navrhovat změny. Poté vám bude celý projekt předán.

E-shop vytvoříme přesně vám na míru

Tvorba webových stránek není to jediné, co pro vás můžeme udělat. Vytváříme také e-shopy. Dobře zpracovaný e-shop vám ulehčí obchodování na trhu a komunikace se svými zákazníky. Naše e-shopy nejsou nikterak vázané na počet kategorií a položek, proto jsou velmi flexibilní a vhodné pro každého. Tyto stránky nemusíte používat pouze na prodej, ale skvěle se hodí například pouze jako katalog, kde chcete představit, co nabízíte.

Internetový obsah optimalizovaný na telefony a tablety

Internetové stránky a také e-shopy jsou udělány tak, aby se daly kdykoliv bez problémů rozšířit o jakýkoliv obsah, nebo zboží. Svůj obsah na internetu si můžete prohlížet také na mobilním telefonu, nebo tabletu. Vaše stránky k tomu uzpůsobíme, protože si dobře uvědomujeme, že v dnešní době lidé nakupují a pročítají internetový obsah hlavně z těchto zařízení. Krátí si tím čas například v čekárnách u doktora.

Další z možností, jak můžete využít naši společnost je tvorba loga. Na všechny činnosti se zaměřuje a specializujeme už několik let a máme široký okruh spokojených zákazníků.

Zdroj obrázku:
Rawpixel.com / Shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *