Čeká nás novinka v podobě nového Xboxu? Možná ano a brzy

Chcete si udělat radost a zahrát si nějakou pěknou hru. Pak vyčkejte zhruba do května, kdy by měl být v prodeji nová generace televizní konzole Xbox. Ale abyste zbytečně neběželi do obchodu co nejdříve, tak tuto informaci prozatím sama společnost Microsoft zatím nepotvrdila. Nicméně server Windows Central právě zmiňuj, že je toto u této společnosti vcelku normální.

Premiéra by měla být dubnu

Vzhledem k tomu, že Microsoft nikdy předčasně neuvádí žádné informace o nových produktech, nezbývá vám nic jiného než si počkat. Nicméně podle některých informací by měl být Xbox One S All-Digital Edition představen v dubnu a do prodeje by mohl jít už v květnu a co je ještě více lákavé? Měl by mít i velmi příznivou cenu. A jaký bude rozdíl oproti verzi, ze které vychází? To naznačuje už samotný název. Přijde o optickou mechaniku. Přesto bude možné:

  • Hrát hry
  • Přehrávat filmy

Je to především skvělá reakce na to, že většina lidí již CD nebo DVD nepoužívá a hry se většinou hrají online, stejné je to také u filmů. Uživatelé si je častěji spíše stahují z internetu. Mechaniku nenajdeme už ve velkém množství notebooků a někdy ani v klasických počítačových sestavách. Tak na co ji vlastně potřebujeme?

Disc-to-all , to je novinka

Jestliže ale přeci máte své oblíbené hry na nosičích, zcela určitě o ně nepřijdete. Nový Xbox by měl mít službu Disc-to-all, která umožní například film či hru převést na digitální kopii, a nebude to těžké, stačí registrace v autorizovaném obchodě. Na bližší informace si ale budeme muset stejně počkat, stejně tak na to, až nový Xbox bude oficiálně představen. Jste vášnivý fanoušek těchto zařízení nebo hráč online her? Pak vás jistě tato novinka potěší. Počkejte si na ní ještě pár týdnů. I když neznáme přesné informace, říká se, že na každém šprochu, pravdy trochu. Zavádějící informace to pravděpodobně nebude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *