Apple nabízí aplikace ke stažení zdarma

Apple při oslavě pátých narozenin svého marketu App Store nezapomněl ani na své uživatele. Těm nabídl stažení vybraných aplikací zdarma.

O výročí App Store jsme již včera informovali v prvním dílu našeho nového seriálu Panorama 168, kde si můžete přečíst i další informace týkající se například statistik. Apple se rozhodl vyjít vstříc i uživatelům a právě skrze App Store jim nabízí vybrané produkty zdarma.

Jedním z nejdůležitějších produktů, o nějž bude bezesporu velký zájem, je aplikace s názvem Day One. Umístění v App Store v kategorii Journal / Diary napovídá, že se jedná o diář, ale ne ledajaký. Kromě klasických deníkových poznámek nabízí možnost k jednotlivým poznámkám přidávat fotografie nebo štítky a pomocí nich poté snadněji vyhledávat mezi již napsanými zápisy.

Rozhraní Day One

Uživatelé, kteří si tuto aplikaci zdarma stáhli, ji povětšinou chválí. Ve feedbacku lze ale zaznamenat dožadování se o zabezpečení. Pokud vývojáři vyslyší požadavky a zapracují na nové verzi, usnadní tím pro mnoho fanoušků Applu rozhodování o nejlepší deníkové aplikaci. Day One existuje ve verzi jak pro iPhone, tak pro iPad. K jeho chodu je nutný pouze iOS ve verzi 5.1 a vyšší.

Z aplikací stojí jistě za zmínku Traktor DJ. Už podle názvu je poznat, že si jej zamilují převážně milovníci hudby a DJingu. Aby ale Apple uspokojil i hráče mobilních her, uvolnil také pro ně několik produktů zdarma ke stažení. Asi žádný uživatel Applu si nemůže nechat ujít Infinity Blade, a to rovnou ve druhém pokračování, nebo oblíbenou hru Tiny Wings.

Neváhejte a stáhněte si přes App Store produkty, které vás nejvíce oslovily. Jsme si jisti, že si mezi nimi vybere každý fanoušek. Tak na co ještě čekáte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *