Soutěžte se Seznamem o nový iPhone

Od dnešního dne se rozeběhla nová soutěž, kterou vyhlásila společnost Seznam. Jmenuje se Vyfoť Panorama a její účastnící mohou vyhrát nový iPhone 5.

Princip je jednoduchý. V těchto dnech totiž Českou republiku křižují auta Seznamu, jež mají za cíl v lokalitách, kudy projíždí, snímat 360° snímky okolí. Ty poté budou implementovány do stávajících Map od Seznamu a budou sloužit pro lepší přehled o okolí vyhledávaného místa. Úkol účastníků soutěže je tato auta kvalitně vyfotografovat a zveřejnit je na sociálních sítích Instagram nebo Twitter s hashtagem #sznpanorama, nebo je odeslat klasickým způsobem na e-mailovou adresu soutezime@firma.seznam.cz.

Seznam Panorama

Ale protože u Seznamu usoudili, že bez instrukcí o poloze aut je hledání poněkud složité, spustili web Panorama, kde je k nalezení mapa s přesnou a průběžně aktualizovanou polohou snímacích aut. Web je vytvořen speciálně pro požadavky soutěže, tudíž jsou zde k nalezení také pravidla nebo galerie zaslaných fotografií.

Soutěž Vyfoť Panorama je rozdělená na pět kol (od 8. 7. do 11. 8.). Každé kolo trvá přesně jeden týden. Z za týden přijatých fotografií vybere porota na základě originálnosti a estetičnosti jeden nejlepší snímek, který bude po posledním týdnu bojovat o přízeň hlasujících spolu s dalšími čtyřmi nejlepšími snímky z dalších týdnů.

Pokud porota vybere soutěžní snímek jako nejlepší z celého týdne, má jeho autor jistou cenu – grilovací sadu. Až v úplném finále budou moci autoři fotografií bojovat o zmíněný iPhone 5. A proč si zábavnou formou nezasoutěžit o hodnotné ceny? Zkuste to také.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *