Založení s.r.o. nebylo nikdy jednodušší

Založení společnosti

Zakládáte novou společnost, ale nejste si jisti, jak se to dělá? Nevadí. Naštěstí existují společnosti, které vám pomůžou s jejím založením a můžete si u nich pronajmout i sdílenou kancelář.

Nechte si pomoct od zkušenějších

Pokud jste se rozhodli, že si necháte pomoct od profesionálů, nebudete litovat. Než s nimi cokoliv podepíšete, nabízejí nejprve bezplatnou konzultaci, kde vám vysvětlí veškerý postup jejich práce a zodpoví vaše otázky. Velkou výhodou je, že ušetří váš čas a připraví veškeré podklady pro vznik společnosti. A nemusí se jednat pouze o společnost s ručením omezený. Společnými silami na první schůzce se například dopracujete k tomu, že pro váš záměr je vhodnější jiný typ společnosti.

Kompletní založení s.r.o.

Jejich nabídka na založení s.r.o. v 2020 je pestrá. Zařídí za vás registraci k DPH, zabezpečí vystavení živnostenských listů, zápisy na všechna potřebná místa, například zápis do Obchodního rejstříku a mnoho dalšího. Celý proces trvá 7-10 dní, poté vám bude předána kompletně založená společnost se všemi náležitostmi a dokumentací a vy můžete začít pracovat.

Virtuální sídlo společnosti

Služba pronájem sídla má své výhody. Jedná se v podstatě o sdílenou kancelář s jinými podnikateli. Pomůže ušetřit začínajícím podnikatelům peníze, které by museli vynaložit na pronájem vlastní kanceláře a administrativního pracovníka. Někdy se stane, že podnikáte v pronajatých prostorech a majitel objektu si nepřeje, abyste tam měli také sídlo společnosti. V ten moment potřebujete využít služeb takových společností, které umožňují virtuální sídlo.

Tímto výčet nesporných výhod společností, které vám pomáhají odstartovat vaši kariéru, nekončí. Pronajímají například reprezentativní konferenční místnosti, pokud potřebujete zapůsobit na svého nového obchodního partnera. Neváhejte je kontaktovat, rádi vám pomohou.

Zdroj obrázku:
Pressmaster / Shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *