Využijte internet ve svém podnikání. Jak na to?

iPodnik - Pohoda

Internet je v současné době běžnou součástí našich životů. Využívat ho nemusíme jenom k vyhledávání zajímavých informací, k zábavě, nebo komunikaci. Může se stát i přirozenou součástí podnikání. Jaké jsou možnosti jeho využití? Na několik se společně podíváme. Hitem poslední doby je určitě kancelář v cloudu. O co jde? V podstatě o možnost nebýt závislý na jednom jediném počítači, jelikož veškerá data mohou být přístupná prostřednictvím internetu, protože jsou uložena na vzdálených serverech. Možnosti využití jsou obrovské. K tomuto se logicky váže i několik výhod, jako:

  • jednoduchý přístup k datům, a to odkudkoliv,
  • jistota bezpečnosti díky šifrování i pravidelným zálohám,
  • možnost instalace celé řady programů.

Pro využití daných služeb je určitě třeba obrátit se na profesionála, který danou možnost nejenom nabídne, ale který poskytuje i nepřetržitý servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jedním z profesionálů je ipodnik.cz. Nejsou to jenom kvalitní služby, které se k této firmě vážou. Zapomenout nesmíme ani na ocenění v soutěži WebTop100, a to za nejlepší web v kategorii IT. A jaké jsou nejvyužívanější služby spojené právě s cloudovým řešením?

Účtujte bez jakýchkoliv problémů

Bez čeho se dnes žádná firma neobejde? Ano, je to samozřejmě účetnictví. Doba, kdy musí být konkrétní program nainstalován jenom na jednom jediném počítači, je dávno pryč. Nejenom, že to může být nepraktické, ale s ohledem na možnost ztráty dat i rizikové. Proto patří mezi jednu z oblíbených služeb daňové účetnictví online. Jde o ekonomický systém Pohoda, do kterého tak může mít jednoduchý přístup celé účetní oddělení, stejně jako vy v pozici majitele firmy, nebo další osoby, kterým přístup umožníte. A to kdykoliv a odkudkoliv. Samozřejmě program pracuje zcela bez problémů, stejně, jako by byl nainstalován na klasickém PC. A to s ohledem na stabilitu, přístupnost, nebo využívání jednotlivých modulů, či s ohledem na jistotu aktualizací.

iPodnik - Pohoda

iPodnik – Pohoda

Mějte přístup i ke kancelářským programům

Ano, i ty jsou dnes v podnikatelském světě nezbytností. Licence spojené s každým počítačem ve vaší firmě je pro mnoho podnikatelů z finančního hlediska nedostupné. Neoriginální verze naopak znamená legislativní problémy. I zde však existuje řešení, v podobě služby Exchange online. Jde o využití kancelářského balíku Office 365, který může být přístupný kdykoliv, odkudkoliv a z mnoha různých zařízení – včetně tabletů a chytrých telefonů. Nechybí ani jistoty spojené s jednoduchou migrací dat, stejně jako třeba snadné připojení, nastavení a následné plnohodnotné využívání. Ať už budete chtít napsat obchodní dopis, či vytvořit tabulku, můžete. Navíc s možností toho, že s daným dokumentem bude moci pracovat nezávisle na sobě hned několik lidí – a to bez jakéhokoliv omezování, které je v klasických formách spojeno s tím, že úpravu může realizovat jenom jediná osoba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *