Tisk etiket nebyl nikdy snazší – tiskárna štítků nabízí chytré řešení

žlutý tisk

Možná provozujete květinářství, galanterii nebo třeba knihkupectví. U těchto malých obchůdků je trendem poslední doby zřídit si zde zároveň také výdejní místo různých přepravních služeb. Je to příjemný přivýdělek a zároveň tím posloužíte lidem ve svém okolí, kteří jistě rádi využijí novou možnost, kam si ukládat balíky. Pokud se na takový krok chystáte, buďte si jisti, že zcela bezpodmínečnou výbavou bude tiskárna štítků.

Jaké jsou možnosti?

Velmi nevýhodnou možností, která v podstatě u přepravních služeb ani nemůže fungovat, je tisknutí na běžné tiskárně. Etikety se dají totiž tisknout jen po celých archách, což není výhodné a přidává to hodně práce při tisku.

Daleko lepší jsou malé stolní tiskárny etiket a štítků, které jsou k tomuto úkolu přímo stvořeny a nabízí všechny funkce, které můžete požadovat. Do této malé tiskárny jen vložíte roli etiket a ty je po tisku možné po jedné odtrhávat, nebo také vytisknout sérií etiket za sebou.

Celý systém tisku se díky tomuto zařízení dá poměrně snadno zautomatizovat a také na něm není nic složitého – výměnu prázdných rolí etiket zvládne každý a nastavení je jednotné pro všechny tištěné štítky. Tato krabička zároveň funguje i jako tiskárna čárových kódů, takže ji můžete snadno využít i k označování produktů na prodejně nebo k čemukoliv jinému.

Není to příliš drahé?

Pořízení základního vybavení vás vyjde na pár tisíc. Je to ale investice, která se vám rychle vrátí v efektivitě práce, a tiskárna se dá využít případně i na řadu jiných činností třeba v domácnosti. Hezky vytištěná PPL etiketa není to jediné, co umí. Dovede tisknout štítky na dózy, krabičky, skleničky nebo třeba i různé jmenovky na dárky a mnohé další. Izolepu už potřebovat nebudete. Neváhejte a prohlédněte si nabídku malých tiskáren, které zaujmou svými parametry a funkcemi.

Zdroj obrázku: Pexels

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *