Studio Arkane Lyon pracuje na hře Blade a ukázalo trailer

Blade bude konečně jako hra

Když se řekne Blade, snad každému se vybaví slavná filmová trilogie, ve které exceloval Wesley Snipes. Možná jste viděli i stejnojmenný televizní seriál, kde Bladea ztvárnil Sticky Fingaz. Jde o kultovní záležitost, která má fanoušky po celém světě. Už velmi dlouho nebylo o tomto lovci upírů slyšet a vypadalo to, že upadne v zapomnění. To se ale nestane, protože se dočkáme hry, která zajisté potěší každého fanouška.

Blade se znovu ukáže, tentokrát ve hře

Arkane Lyon vyrábí hru založenou na franšíze Marvel’s Blade, známé herní studio oznámilo tuto novinku na nedávné akci The Game Awards 2023.

Hra byla odhalena v krátkém filmovém traileru, takže jsme nedostali žádnou hratelnost titulu ani žádné podrobnosti o tom, kdy by mohla být vydána. Ale ředitel studia Arkane Lyon Dinga Bakaba řekl, že to bude „pohlcující akční dobrodružství z pohledu třetí osoby“, takže se máme na co těšit. Popis traileru také uvádí, že je to singleplayer a že se odehrává v Paříži. Tisková zpráva uvádí, že Arkane Lyon „právě zahájil“ vývoj, takže na to možná budeme čekat dlouho.

Arkane Studios, které je jedním z mnoha velkých vývojářů v rámci stále většího impéria Microsoftu, mělo velké klopýtnutí s vydáním špatně přijatého Redfallu začátkem tohoto roku. Studio vydalo několik oprav, které opravují některé problémy s hrou (jako přidání dlouho odloženého režimu výkonu pro Xbox). Arkane Lyon stojí za hrami, jako je série Dishonored a Deathloop z roku 2021. V průběhu roku se snad dočkáme dalších informací o hře, zejména toho, kdy by mohla spatřit světlo světa.

Obrázek: Arkane Lyon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *