SSD Rocket Nano od společnosti Sabrent je menší než kreditní karta

Sabrent oznámil přepracovanou verzi svého malého přenosného SSD Rocket Nano s kapacitou až 4 TB a rychlostí ideální pro nahrávání 8K videa. Externí SSD disk je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny a má pouze 72,3 mm na délku, 33 mm na šířku a 15,2 mm na výšku. Zařízení také váží 50 gramů.

Miniaturní úložiště s obří kapacitou

Možná ještě disponujete externími harddisky, které jsou poměrně velké a mají kapacitu „jen“ v řádech desítek nebo stovek gigabajtů. Doba pokročila a uživatelé hledají stále rychlejší zařízení s větší kapacitou. Je neuvěřitelné, že tak malé zařízení dokáže pojmout tolik dat a můžete ho nosit, aniž byste nějak výrazně pocítili jeho váhu nebo rozměry.

Sabrent Rocket Nano

Rozhraní USB 3.2 Gen 2×2 podporuje přenos dat rychlostí přes 1500 MB/s pro maximální rychlosti při zpracování velkých datových přenosů. Tato rychlost umožňuje zachytit 8K video záznamy a další obsah s vysokou přenosovou rychlostí bez mnoha zpomalení. Jelikož jsou dnes videa natáčená moderními telefony a kamerami podstatně větší, je potřeba mít zařízení, které si s nimi hravě poradí. Zde můžete zálohovat vše potřebné a mít to uložené pro případ nouze.

Nový Rocket Nano je dodáván s odnímatelným silikonovým pouzdrem, které nabízí ochranu proti kapkám a nečistotám. Balení obsahuje pro vaše pohodlí kabel USB-C na USB-C a kabel USB-C na USB-A.

Překvapivá je i cena, která je velmi příjemná vzhledem k tomu, jak skvělé zařízení získáte. Nový Rocket Nano je nyní k dispozici ve třech možnostech úložiště: 1TB disk za 119,99 $, střední 2TB disk a velký 4TB disk za 499,99 $.

Obrázek: Sabrent Nano

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *