Quake II byl vydán v remasterované verzi

Dva roky po překvapivém oznámení a vydání remasterované verze původního Quake získává podobnou záři Quake II, která se shoduje se začátkem QuakeCon. Jeho remaster, který se jmenuje jednoduše Quake II, je dnes k dispozici za 9,99 $ pro PC, Xbox, Nintendo Switch a PlayStation. Je k dispozici jako součást předplatného Game Pass, pokud jej máte, a pokud jste již vlastnili Quake II prostřednictvím Microsoft Store, Steam nebo Good Old Games (GOG), nová verze by měla být k dispozici jako bezplatná aktualizace.

Jako originál, ale lepší

Z traileru se zdá, že se velmi přiblížil originálu z roku 1997 pro svůj remaster. Remaster je však nabitý moderními vymoženostmi, včetně ukládání do cloudu, rozlišení 4K Ultra HD a multiplayeru s rozdělenou obrazovkou. K dispozici je také FAQ a sada možností usnadnění, včetně praktického průvodce, který hráčům pomůže vytěžit ze hry maximum.

„Užijte si legendární hratelnost Quake II, zachovanou a doplněnou o původní soundtrack od Sonic Mayhem, nyní vylepšený o širokoúhlou podporu, obnovený obsah, který předtím zůstal na podlaze střižny, vizuální a výkonnostní upgrady, díky nimž se každý blýskne,“ napsala vývojářská společnost Bethesda v tiskové zprávě oznamující Quake II.

Toto vydání Quake II je silné, protože obsahuje oba původní balíčky misí, „The Reckoning“ a „Ground Zero“, které přidávají dohromady 33 úrovní kampaně a 21 map deathmatch. Pokud by to nestačilo, získáte také bezplatnou kopii hry Quake 64 a zcela nové rozšíření Quake II vyvinuté společností MachineGames, „Call of the Machine“, které přidává dalších 28 úrovní kampaně, úroveň deathmatch a nový příběh staví hráče proti stroji, který ohrožuje samotnou strukturu reality.

Screenshot z Quake 2

Tento multiplatformní remaster Quake II přichází jen pár let poté, co Nvidia v roce 2019 vydala ray-tracovanou verzi hry, aby předvedla svou tehdy fantastickou novou technologii RTX. Ale ačkoli Quake II RTX stále vypadá úchvatně, lze jej hrát pouze na poměrně omezeném množství hardwaru PC. Nový remaster je mezitím k dispozici v podstatě ve všech současných systémech a systémech poslední generace.

Obrázky: Youtube screenshots

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *