Proč podnikat v zahraničí?

Podnikání v zahraničí

Rozhodli jste se, že začnete podnikat? Potom je dobré si promyslet i to, kde konkrétně to bude. Možností není jenom naše země, jelikož stejně tak je možné podnikat i v zahraničí. A proč to udělat? Prvním důvodem je například mnohem menší byrokracie, která je u nás v poslední době celkem velká. Jako ideální příklad můžeme uvést:

  • kontrolní hlášení,
  • EET,
  • několik různorodých přiznání k dani.
Podnikání v zahraničí

Podnikání v zahraničí

V zahraničí je možné platit minimální daně

Dalším důvodem k tomu, proč firmu přesunout právě do zahraničí je to, že zde můžete platit celkem malé daně. Ideální je pochopitelně zvolit správnou zemi. My můžeme doporučit offshore společnosti Seychely, které patří mezi jednu z nejvíce poptávaných oblastí. Ideální volba pro ty podnikatele, kteří chtějí, aby jim z vydělaných peněz zbylo co možná nejvíce. A kolik zde budete ve formě daní platit? Určitě vás daná hodnota překvapí, jelikož se jedná o daň nulovou.

Možných zemí je více než dost

Pojďme na důvod číslo tři. Ten souvisí s tím, že možných zemí, kde můžete realizovat svou činnost, je více než dost. Když se podíváme na možnosti, kde může být vaše offshore firma založena, je pochopitelné, že nejlepší volbou jsou osvědčené tipy. Sem patří nejenom osvědčené Seychely, ale neméně dobrou možností jsou i státy, jako třeba Belize, Paname, stejně jako nesmí chybět třeba i Anguilla. Všude tam se jako podnikatelé můžete mít více než dobře.

Založení je snadné

Poslední důvod, na který se podíváme, se týká samotného založení. Pokud z něho máte obavy, rozhodně to není nutné. Dnes totiž existují firmy, které se na zakládání firem přímo specializují. A to pochopitelně znamená, že vám společnost v zahraničí, třeba i v některém ze zmíněných daňových rájů mohou založit nejenom rychle a přesně podle vašich představ, ale pochopitelně vám ji založí i zcela legálně a také velice levně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *